Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові стартувала спартакіада держслужбовців (відео)

У Чернігові стартувала спартакіада держслужбовців (відео)

ХІХ спартакіада державних службовців та органів місцевого самоврядування зібрала учасників із всієї області на базі з ДЮШОРС лижного спорту. Всі вони не професійні спортсмени, а просто прихильники здорового способу життя.Ніна Лемеш, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА: «Участь сьогодні бере 21 команда. Це команди районних державних адміністрацій, куди входять і органи місцевого самоврядування. 6 видів спорту – це волейбол, футбол, настільний теніс, шахи, шахмати і в кінці буде перетягування канату».

Тож змагаються не професійні спортсмени, а в основному любителі. Але усі ведуть затяту боротьбу, адже прагнуть до перемоги.

Вже в десяте Сергій Лаврук учасник обласної спартакіади серед держслужбовців. У його команді 5 жінок і 16 чоловіків. Каже, що його збірна завжди в п’ятірці лідерів. Займали і призові місця. Суперників оцінює так: «Чернігів сильний, як завжди, Куликівка може бути, Новгород. Думаю, можливо основним суперником буде Новгород і Мена».

Бухгалтер із Срібного Марина Треус у двох партіях із настільного тенісу розгромила свою суперницю із рахунком 11:0. Марина зізнається, що після роботи двічі на тиждень бігала у місцеву школу, аби підготуватися до спартакіади.

Переможці з різних видів спорту сформують єдину обласну збірну команду, яка поїде на IV всеукраїнську спартакіаду державних службовців.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спартакіада, держслужбовці, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект