Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новий дитсадок на Масанах матиме назву «Дитяча академія»? (відео)

Новий дитсадок на Масанах матиме назву «Дитяча академія»? (відео)

43 сесія Чернігівської міської ради наближається. Її порядок денний затвердили у п’ятницю на погоджувальній раді. На пленарному засіданні розглянули 16 основних питань, майже половина з них стосується землі.З цікавого, надання номера – 3, і назви «Дитяча академія» новозбудованому дитсадку на Масанах.

Також депутати узгоджуватимуть розподіл державної субвенції у більш ніж 41 мільйон гривень, яку для Чернігова нещодавно виділив Кабмін.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «5300 ми виділяємо на реконструкцію зеленої зони біля перехрестя вулиці Шевченка та Рокоссовського. Капітальний ремонт спортивної зали середня школа №7. Третій напрямок – будівництво прибудови до музичної школи Вільконського – 5857».

Одне з дискусійних питань, що винесені на сесію, не утворення районних рад у Чернігові. Міський голова вважає, що наразі ці структури лише ускладнюють взаємодію влади з чернігівцями.

На сайті міської ради триває опитування: чи підтримують чернігівці ліквідацію районних у місті рад?

Пленарне засідання сесії розпочнеться у вівторок 25 червня о 9-й ранку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, депутати, міськрада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект