Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нові вказівники з уніфікованим дизайном (відео)

Нові вказівники з уніфікованим дизайном (відео)

Нові вказівники на вулицях Чернігова.

На будинках почали встановлювати табличками з назвами вулиць та номерами, приведені до єдиного формату. Їхній дизайн затвердила робоча група у жовтні 2018 року, після того, як постало питання уніфікації навігаційних та адресних показників.Вказівники вулиць виконані в одному дизайні. Є моноблоки з номерами будинків, розташованих уздовж кварталу. На інверсійному тлі для зручності іноземців назву продубльовано англійською мовою. Для кращої візуалізації таблички різняться за розмірами.

Андрій Вареник, фахівець робочої групи зі створення дизайн-коду: «Групу розроблено 3 розміри по висоті, це в залежності від того, де розташована вулиця і звісно, де буде монтуватися цей показник: приватний будинок – висота 210 мм, будинок середньої етажності – 263 мм, головні проспекти – 329 мм, це найбільш високі таблички. По кольору і по розміру, широта, підбиралось так, щоб можна було прочитати як пішоходу, так і з транспорту, якщо їхати з помірною швидкістю».

Насамперед вказівники оновили на вулицях перейменованих в процесі декомунізації. А саме, на Гончій, Музейній, Єлецькій, Всіхсвятській, Івана Мазепи, Захисників України та інших. Впродовж літа їх монтуватимуть у центральній частині міста.

Андрій Вареник, фахівець робочої групи зі створення дизайн-коду: «Зараз готові таблички для вулиці П’ятницькій та Кирпоноса. Якщо по графіку все буде гаразд, то в серпні місяці будуть змонтовані таблички на центральній частині і основні проспекти Перемоги і Миру, і вулиця Шевченка до кільцевої».

Номери будинків на цих вулицях встановлюватимуть пізніше. Адже процес уточнення адрес будівель, зокрема, тих, що розміщені на розі вулиць, досі триває. Старі вказівники подекуди ще залишаться.

Андрій Вареник, фахівець робочої групи зі створення дизайн-коду: «До кінця літа буде встановлена половина назв вулиць, це 511 табличок. Потім будуть встановлюватися номери».

На реалізацію цього проекту у міській раді передбачено майже 700 тисяч гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: таблички, вказівники, назва вулиці, Андрій Вареник, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект