Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Двоє чернігівців загинуло під час купання у Десні. Один із них 11-річний хлопчик (відео)

Двоє чернігівців загинуло під час купання у Десні. Один із них 11-річний хлопчик (відео)

Десна знову забрала два життя.

13 червня потонула 11-річна дитина, а вже ввечері того ж дня, плаваючи на міському пляжі пішов під воду 36-річний чоловік.З початку сезону в Чернігові вода забрала 6 життів.

«5 тел поднято, одного ребенка пока найти не можем. 13 июня у нас случилась ситуация возле автомобильного моста, утонул 11-летний ребенок. Отдыхал с родителями. Родители потеряли его с виду и он утонул. Тело сразу было поднято», - каже начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун.

Часто люди не можуть впоратися з сильною течією. Це і є головною причиною трагедій.

Григорій Годун: «Во-первых, дети купаются без присмотра родителей. Второе, купание всех жителей Чернигова в большинства проходит не только на пляже «Золотой берег», а и в других местах, в которые не проверено дно, есть ямы. И третья причина, алкогольное опьянение».

Аби уникнути трагедій, щодня на міському пляжі «Золотий берег» працюють рятувальники. Вони розпочинають роботу о 10-й ранку та чергують до 19-ї вечора. Головне, кажуть, це не вживати алкоголь перед купанням та слідкувати за малечею. Тут встановили спеціальну загорожу для купання дітей.

За час купального сезону, каже рятувальник Владислав, що жодного разу не довелось витягувати людей з води. Тож їх робота це більш роз’яснення людям про правила купання у Десні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: річка Десна, трагедія, Григорій Годун, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект