Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Четвертий випуск молодих фахівців Академії Державної пенітенціарної службиЧетвертий випуск молодих фахівців Академії Державної пенітенціарної служби

Чернігівська Академія Державної пенітенціарної служби – провідний заклад вищої освіти, що готує професіоналів у галузях права, цивільної безпеки та виховує надійний офіцерський резерв Збройних Сил України.
14 червня на Пагорбі Слави відбувся 4-й випуск фахівців Академії ДПтС трьох факультетів: юридичного, факультету пробації і факультету заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників.
Цього дня дипломи про закінчення Академії ДПтС отримали 218 випускників з них 29 молодші спеціалісти, 189 бакалаври, які закінчили навчання за спеціальностями: «Правоохоронна діяльність» і «Правознавство».
Серед випускників є і такі, що вже мають досвід АТО.– Я старший інструктор з бойової підготовки другої галицької бригади Національної гвардії України. Я пішов вчиться ще до війни, коли служив в слов’янській виправній колонії. Потім почалася війна, загинуло дуже багато моїх друзів, я звільнився з пенітенціарної служби і пішов служити в Збройні Сили України. Провів два роки в АТО в складі артилерійської розвідки в Луганську. Я сам із Тернопіля, і мені подобається цей навчальний заклад, який розвиває критичне мислення, – каже Петро Кушнір, випускник Академії.– В Академії я навчалась чотири роки, і вважаю, що тут я отримала великий і неоціненний досвід для подальшого життя. Навчатись цікаво, періодами було складно, але ми все пройшли, і сьогодні хвилююча і радісна мить. Мені подобається моя професія, і я маю намір працювати за нею, принаймні перші роки після навчання точно, а там як складеться життя, – каже Катерина Русевич, випускниця Академії.– В порівнянні з минулим роком, у нас приблизно така ж сама кількість випускників. Вони всі пройшли попередній розподіл, всі забезпечені роботою та отримали направлення на місце подальшого проходження служби. Як керівник цього закладу, я вважаю, що якість підготовки у нас значно покращилася, – каже Олексій Тогочинський, ректор Академії.

Керівники області та міста привітали випускників та вручили їм Дипломи. Вісім відмінників навчання отримали Диплом з відзнакою. Закінчилось свято проходженням курсантів урочистим маршем та фотографуванням на згадку.

Більш світлин тут


Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Академія, курсанти, випускники, служба, освіта, ЗСУ, Правознавство, Тогочинський

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект