Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Щоб збудувати спортивний майданчик у школі №34, довелося демонтувати недобудований котлован для басейну (відео)


Нормовен

Щоб збудувати спортивний майданчик у школі №34, довелося демонтувати недобудований котлован для басейну (відео)

У загальноосвітніх навчальних закладах міста №14 та 34, де навчаються більше ніж 1,5 тисячі учнів, поряд немає спортивного майданчика. Аби дійти до спортивного поля, треба переходити дві асфальтовані дороги.Олександр Носич, директор Чернігівської ЗОШ №34:
«В кожному класі – з 1 по 11 – 3 уроки на тиждень фізкультура. 12 класів початкової школи, тобто 36 годин, кожен день 7 уроків. Кожен день 7 разів, 7 класів, дітей початкової школи ведуть через 2 дороги. Тому наскільки нам необхідний цей майданчик, розуміють всі: і вчителі, і батьки, і діти. Коли дороги були розбиті, було ще більш менш. В минулому році їх відремонтували. Дорогі чудові. І машини розганяються здорово, тому вести туди дітей це велика біда. Я вже не кажу про те, щоб дійти туди це 5-10 хвилин і вернутись звідти 5-10 хвилин».

В рамках програми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України у 2018 році в Чернігові їх збудували у 1, 12 і 35 школах. Цьогоріч такі майданчики отримають 2, 16 та 34 загальноосвітній навчальний заклад. Їх обрали як першочергові для зведення спортивних майданчиків. Вартість будівництва більше 8,5 мільйонів гривень, на умовах співфінансування міського та державного бюджетів.

Василь Білогура, начальник управління освіти ЧМР:
«Багато факторів беруться до уваги. І кількість учнів, і наявність, і можливість технічно зробити, і в якому стані є попереднє покриття чи попередній майданчик, як він виглядає, для того, щоб забезпечити в кожному мікрорайоні, а в майбутньому, я сподіваюсь, і в кожному навчальному закладів сучасне поле».

Аби зробити майданчик у 34-й школі, довелося демонтувати недобудований котлован для басейну, зведений на подвір’ї школи 25 років тому.

Займатися на спортивному майданчику можна буде в будь-яку пору року. Його розмір 42 на 22 м. Залишилось покласти штучне, стійке до зношення, покриття та облагородити територію навколо поля.

В управлінні освіти планують побудувати на території шкіл міста баскетбольні та волейбольні поля, аби забезпечити доступ до занять різними видами спорту. Користуватися футбольним полем можна буде не лише школярам, а й місцевим мешканцям, головне використовувати його виключно для занять спортом, аби воно прослужило довше.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, футбольне поле, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект