Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сезон ягід у розпалі. На Центральному ринку чернігівці купують полуниці, черешню та чорниці (відео)


Сезон ягід у розпалі. На Центральному ринку чернігівці купують полуниці, черешню та чорниці (відео)

Перші сезонні ягоди та овочі в продажу.

Чернігівці як завжди поспішають на ринки і вибирають ягоди. Головне, кажуть, аби були якісні.Початок літа завжди асоціюється з полуницею. Цієї ягоди на Центральному ринку в цьому році доволі. Тетяна Полуян вирощує полуницю 5 років. Нині значно складніше доглядати за ягодою, ніж торік, розповідає жінка.

Катерина Матвієнко привозить свою полуницю на продаж із Михайла-Коцюбинського. Запевняє, її ягода не лише вітамінна, а й екологічно чиста.

Через велику спеку сезон полуниці може закінчитися раніше, прогнозують торговці. Ціна на цю ягоду поки що тримається на рівні 40 гривень за кілограм. Але вже скоро може піднятися значно вище.


20 гривень просять за склянку чорниці. Цьогорічний врожай цієї місцевої ягідки поки що замалий.

Валентина Опанасівна Чичван продає не лише чорницю, а й засушені гілки цієї ягоди. Привезла їх із Ріпкинського району.

Сезон черешні теж у розпалі. Її продають за 50-85 гривень. А привозять із Одеси або Мелітополя. У столиці української черешні врожай цьогоріч вдвічі менший торішнього. Через дощі постраждали високоврожайні сорти, тому й ціна значно підросла в порівнянні з минулим роком, кажуть приватні підприємці.

Незважаючи, що ціни на черешню коливаються, люди охоче її купують. Як і полуницю, помічають продавці.

Тож поки що ціни на сезонну ягоду не кусаються, але вже наприкінці цього тижня можуть відчутно підвищитися, кажуть продавці.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ягоди, ринок, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект