Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові проходить відкритий чемпіонат з шахів (відео)У Чернігові проходить відкритий чемпіонат з шахів (відео)

30 хлопців та 7 дівчат з різних районів Чернігівщини взяли участь у відкритому чемпіонаті з шахів серед юнаків до 12 років в приміщенні комплексної дитячо-юнацької школи №1.Тут юні шахісти з Ніжина, Чернігова, Прилук, Городні та Славутича. В цілому одна партія може затягнутися аж на 2 години, а може навіть і більше. Кожен гравець має записувати свої ходи, аби потім проаналізувати свої помилки.

Юрій Куценко, головний суддя чемпіонату: «Дається кожному шахісту в цих змаганнях 50 хвилин плюс 30 секунд за кожний зроблений хід. Система автоматично додає за кожне зроблений хід 30 секунд. Вони грають протягом 5 днів. Зараз йде 7-й тур».

Змагання проходять за швейцарською системою, за якою кожен учасник має зіграти 9 партій. За результатами всіх партій визначається переможець.

Олександр приїхав на змагання з Ніжина. З 9 партій він зіграв вже 6 і у всіх вийшов переможцем. Каже, що планує посісти перше місце на чемпіонаті. Він розповів, що суперники на змаганнях складні, але він сильніший.

Катя Сальчук займається шахами вже 4 роки. За цей час вона вже встигла побувати на змаганнях в Миколаєві, Кирилівці та Вінниці. Вона розповіла, як вперше навчилася гратися та прийшла до шахової школи. «Грати мене навчила мама з татком. Потім я з шаховою дошкою бігала по всій квартирі, так вони мене віддали у школу на шахи».

Остаточні результати будуть відомі 11 червня. Переможців відзначать медалями, грамотами та кубками. А також нададуть можливість представляти Чернігівську область у півфіналі чемпіонату України з шахів серед юнаків до 12 років, що буде проводитися в Херсоні восени. Переможців будуть номінувати окремо серед юнаків та дівчат.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чемпіонат, шахи, діти, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект