Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Які школи цьогоріч отримають нові футбольні поля зі штучним покриттям? (відео)Які школи цьогоріч отримають нові футбольні поля зі штучним покриттям? (відео)

Це сучасне футбольне поле зі штучним покриттям з’явилося в 1-й школі восени минулого року. Тепер діти можуть тут тренуватися, проводити уроки фізкультури. Цього року такі ж з’являться ще в 3-х загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова.Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Будівництво цих майданчиків відбувається по програмі будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України. І на це передбачена субвенція з державного бюджету. Ми отримали 2,6 мільйона на виконання цієї програми. На жаль, хотілось більше. Тому що до цих коштів ми повинні додавати вже кошти з міського бюджету».

У 2018 році такі поля з’явилися в 1, 12 та 35 школах. Цьогоріч це 2, 16 та 34 ЗНЗ. Роботи вже почалися. Самі поля мають приймати дітей вже восени.

Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту:  «На майданчиках також мають змогу грати діти, які проживають біля території школи або навчаються в цих навчальних закладах. Сам майданчик розміром 42 на 22, з сучасною огорожею, захисна сітка. Саме штучне це покриття сучасне».

Покриття стійке до зношування. А займатися можна у будь-яку пору року.

Які школи отримають сучасні футбольні поля вирішують разом з управлінням освіти.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: футбольне поле, школи, Андрій Дериземля, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект