Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як просуваються роботи із заміни мереж на Красній площі? (відео)Як просуваються роботи із заміни мереж на Красній площі? (відео)

Труби, які проклали у цьому місці у 30-х роках, вже давно віджили свій вік експлуатації.Ігор Райхіль, головний інженер ТОВ «Утбінжиніринг»: «Для того, щоб потім не повертатися до інженерних мереж, які будуть під реконструйованою площею, замовником прийнято рішення, комплексно виконати роботи по заміні інженерних мереж. Ми виконуємо роботи не тільки по водопроводу, але і по каналізації. Труби різних діаметрів: 225 порядку 750 м, 155 – 160 і 110 труби по 150 м».

Залізобетонний колектор прокладений 70 років тому перевищив термін експлуатації у 4 ради. Для забезпечення мешканців сусідніх будинків водою «Чернігівводоканал» зробив підвіз питної води.

Ігор Райхіль, головний інженер ТОВ «Утбінжиніринг»: «Де можливо виконати переключення абонентів, тоді дійсно демонтується стара труба. Де це не виходить, доводиться виконувати ці роботи паралельно, тобто прокладається нова труба, потім переключаються на неї абоненти, і демонтується стара труба».

Згідно з договором, вартість робіт із заміни водогону коштуватиме 10,5 мільйонів гривень, заміна каналізаційних мереж – 11,5 мільйонів.

Ігор Райхіль, головний інженер ТОВ «Утбінжиніринг»: «Водопровідні труби, які були, чавунні. Вони вже своє відслужили. Ті труби, які кладуть, поліетиленові. Їхній термін експлуатації 50 років. Вони стійкі до корозії, тому що не піддаються їй. І я сподіваюсь, що вони прослужать більше, ніж 50 років».

Завершити роботи із заміни водогону та каналізаційних мереж на вулицях Магістратська, гетьмана Полуботка, Кирпоноса та Шевченка планують до 1 серпня. Але, говорить Ігор Райхіль, все залежить від ситуації, адже проектне рішення можуть переглядати при виявленні ще більшої кількості зношених труб.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Красна площа, інженерні мережі, Ігор Райхіль, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект