Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Команда з Чернігова посіла третє місце у Чемпіонаті патрульної поліції України зі стронгмену (відео)Команда з Чернігова посіла третє місце у Чемпіонаті патрульної поліції України зі стронгмену (відео)

Третє місце у Чемпіонаті патрульної поліції України зі стронгмену посіла команда з Чернігова. Змагання проходили сьогодні на острові Хортиця Запорізької області. Участь у них взяли 28 команд з усієї країни. За словами головного судді Василя Вірастюка, усі спортсмени – аматори, на змаганнях вони працювали з вагою понад 300 кілограм.Василь Вірастюк, головний суддя чемпіонату: «Відбудуться чотири вправи, потім за підсумком набраних балів залишається тільки десять команд, які будуть брати участь в п‘ятій фінальній вправі і цією вправою буде підіймання платформи, на якій буде знаходитись автомобіль. І, знову ж таки, за підсумком п‘яти вправ, за максимально набраними балами, буде визначатись команда-переможець».

Нагадаємо, участь у змаганнях беруть троє патрульних поліцейських з Чернігова – Антон Дмитренко, Євгеній Іващенко та Олександр Шестак. Усі троє патрульних служать у роті тактико-оперативного реагування, участь у таких змаганнях беруть вперше. Займалися вони двічі на тиждень протягом двох місяців.

Антон Дмитренко, патрульний поліцейський з Чернігова:

- До цих змагань якось по-особливому готувались?

- Так, був період близько двох місяців ми тренувалися, знайшли місце, де можна потренуватися, нас тренував Пеканов, є такий чотирьохкратний чемпіон світу, разом з Василем Вірастюком виступав, допомагав нам готуватися.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стронгмен, патрульні, змагання, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект