Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З аеродрому Чернігів: українка виконала свій ювілейний рекордний стрибок із парашутом (відео)З аеродрому Чернігів: українка виконала свій ювілейний рекордний стрибок із парашутом (відео)

Українська диво-жінка.

Парашутистка Людмила Яковлєва виконала свій ювілейний рекордний стрибок із парашутом. Він у неї став 10-тисячним. Серед її студентів понад 200 парашутистів в особистому заліку рекорди світу та України. Хоча до свого ювілейного виходу з літака сама спортсменка поставилася спокійно. У той час як її учні та колеги вимагали свята. Про небесний рекорд розкаже Наталка Нагорна.Її життя – це небо, літаки та стрибки. Парашутистка Людмила Яковлєва знала чого хоче, коли була ще зовсім маленькою.

Перше фото в небі чорно-біле. 10-й стрибок з літака. Тоді куполи були круглими, десантними, некерованими, парашутні комбінезони модними та аеродинамічними.

Кожна чергова тисяча стрибків була для Людмили Яковлєвої була святом.

На 7-му тисячу їй подарували розмальовану футболку.

Вона провела в небі 45 років. І уявіть, ось так ось 10 тисяч разів літак із Людмилою Яковлєвою підіймався у небо.

Людмила Яковлєва хотіла, аби це був звичайний робочий стрибок, але друзі забажали зібрати в небі святкову фігуру, тому приймає привітання спочатку в літаку, а потім і у вільному падінні.

Парашутисткою захоплюються і ті, хто чекали на землі. І ті, хто встиг привітати у небі.

Парашутистки приземляються і розповідають, бути небесною жінкою непросто. «Требуют с нас как с мужчин, а мы все-таки женщины». Але є на кого рівнятися.

Одне з найкрутіших досягнень Яковлєвої – стрибок на північний полюс. В небі 181 жінка, ставлять світовий рекорд, Людмила Миколаївна одна з них, в рожевому комбінезоні. Цей рекорд і досі ніхто не побив. Але раптом що, вона готова.

Її найсильніше бажання – стрибати і далі.

Людмила Яковлєва не знала, до свята їй приготували плакат з побажаннями, торт – вона в небі і тости, як прийнято у парашутистів.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Людмила Яковлєва, рекорд, парашутистка, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект