Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Сосницькій ОТГ влаштували «Полювання на пластик» (відео)У Сосницькій ОТГ влаштували «Полювання на пластик» (відео)

310 кілограмів пластикових відходів зібрали сьогодні в Сосницькій об’єднаній громаді. 7 команд змагалися у тому, хто збере більше пластикового сміття. В екозмаганнях «Полювання на пластик» взяли участь як місцеві школярі, так і дорослі. В кожній команді – по 7 чоловік. Протягом дня учасники мали зібрати якомога більше пластикового непотребу, скласти його в сміттєві пакети та передати журі для зважування. Найбільше пластику зібрала команда з села Чорнотичі – більше 104 кілограм. На Сосниччині змагання зі збору пластикового сміття проходять вперше. Організатор Віталій Супрун каже – естафету перейняли від сусідів з Корюківки та Мени. Наталія Скляренко далі.О десятій ранку із центральної площі Сосниці стартувала команда місцевих гімназистів. Для збору пластику обрали узбережжя річки Убідь.

Гімназійна команда здолала два кілометри. Журі зважує назбиране пластикове сміття. Зважують, кажуть – 14.5 кілограми.

Поки гімназисти прибирали узбережжя від пластику, на Сосницьку площу підходять містяни. В організаторів запитують про умови змагань.

«Ви збираєте пластик, зносите його сюди, або складаєте там, звідки ми його зможемо забрати. Ми приходимо, записуємо вас, що ви за команда, зважуємо все».

В Сосниці зібралось дві команди по сім чоловік. В сусідньому селі Волинка, яке входить до Сосницької ОТГ, створили три команди. Всі – учні школи. Територію села поділили на три частини. Кожна команда збирала в своєму секторі.

Діти з села Волинка складають сміттєві пакети з пляшками докупи.

Любов Шелудько, учасниця акції с. Волинка: «Найбільше на фермі ми збирали та біля лісу. Було важко».

До волинківських учасників екозмагань долучилася киянка Катерина Ніколенко.

«В Києві більше сміття. У нас в школі також була нещодавно акція. Ми в школі під час бігу збирали сміття».

Тамара Гладиш, куратор Волинківських команд: «В акції взяла участь 21 дитина. Вони поділилися на три команди – дев’ятого класу, і команда 5-6 класи, і 7-8 класи. Всі задоволені акцією. Збирали недовго, але якісно».

В Чорнотичах учасники екозмагань ходили вулицями села. Про збір пластику повідомляли односельців.

Світлана Тахірова, куратор Чорнотицької команди: «20 мішечків нам дали по 120 кілограм, ми їх вже заповнили, плюс ще своїх мішечків 10-20 теж. Ось використовуємо свої мішки, домашні, бо в магазинах немає сміттєвих пакетів».

Про екологічні змагання почули від корюківчан, каже організатор акції Віталій Супрун.

«Ми хочемо започаткувати таку добру традицію, як і в Корюківці. А також привернути увагу людей до збору сміття».

Віталій Супрун каже – переможці сьогоднішніх змагань поїдуть в Бреч, в боулінг-клуб. Решта учасників отримає солодощі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: екозмагання, пластик, сміття, Сосницька ОТГ, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект