Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дитячий табір «Дружба» перевірили перед відкриттям. Які є нарікання? (відео)
УБП


Home net

Дитячий табір «Дружба» перевірили перед відкриттям. Які є нарікання? (відео)

Чи готовий чернігівський дитячий табір «Дружба», що має статус відокремленого структурного підрозділу відділення дитячого оздоровлення санаторного типу міської лікарні №1, функціонально приймати дітей? Саме цим питанням переймалася міська комісія з перевірки оздоровчих закладів щодо їх готовності до початку сезону літнього відпочинку та оздоровлення дітей.Присутні оглянули територію табору, будиночки для проживання, санітарний, харчовий, медичний блоки, спортивний майданчик, басейн.

Владислав Кухар, начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради: «Це відділення санаторного лікування «Дружба». Розрахована вона на обслуговування 165 дітей за зміну. 3 літні зміни, за які дана кількість дітей – по 165 – проходить оздоровлення. Є оснащення апаратурою фізіотерапевтичного напрямку, тобто захворювання лор-органів, захворювання органів дихання. Тут діти мають змогу отримувати ці лікувальні процедури. Також є відкритий басейн».

На території 12 будиночків, у кожному з них буде близько 15 дітей. Кількість персоналу, який обслуговує відпочивальників – 70 чоловік.

Оксана Романчук, в.о. завідуючого санаторію «Дружба»: «У нас вже повністю набраний штат педагогів і медиків. Тобто медична частина буде забезпечувати дітей різними фізпроцедурами, масажами, лікувальною фізкультурою. Мінеральну воду вони будуть пити, кисневі коктейлі, тобто будуть проводитися заходи по максимуму для оздоровлення дітей, не виїжджаючи за межі міста. Педагоги розроблюють масу заходів розважального характеру».

Все пофарбовано, територія прибрана. Приміщення відремонтовані, покрівлі не течуть. Переважна більшість дітей, яких на оздоровлення направляють дільничні педіатри, це діти з родин соціально незахищених верств населення. Кошти виділяються з міського бюджету. Одна путівка вартує 3800 гривень.


Владислав Кухар, начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради: «Жодної копійки батьки сюди не вкладають. Мається на увазі власних коштів. Тут організоване 5-разове харчування впродовж дня. Проводяться розважальні ігри, конкурси, дискотеки по вечорам, тобто намагаємось робити програму різноманітною для того, щоб було і цікаво, і корисно для дітей. Взагалі фінансування складає на літній період трохи більше 2 мільйонів гривень».

З них 30 тисяч гривень направлено на медикаменти, 800 тисяч гривень на харчування, розповідає посадовець.

Валерій Семенець, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «Діти, які тут проводять свій відпочинок 21 день на місяць, вони отримують ще й якусь медичну підтримку. А якщо врахувати, що це якраз категорія соціальних дітей самих незахищених верств населення – діти сироти, дітки позбавлені батьківського піклування і дітки з малозабезпечених родин, то фактично жоден інший табір в області немає такої цінової політики, тобто це найдешевша путівка в усій області, і такої атмосфери колективу педагогічного, такого і класного 5-разового харчування».

Після уважної перевірки дитячого закладу, комісія, до складу якої увійшли представники відповідних міських управлінь і структурних підрозділів, зробила ряд зауважень та пропозицій. Говорили і про рентабельність та подальшу долю табору.

Андрій Дериземля, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «З різних служб зараз є багато нарікань щодо готовності цього табору. Тому треба буде вирішувати, аби ми вкладаємо кошти і щось ремонтуємо, відновлюємо і приводимо в належний стан, або можливо потрібно розглянути питання щодо доцільності взагалі існування цього табору на території Чернігова».

Вирішувати це депутатам міської ради та міському голові. А сьогодні працівники закладу працюють над усуненням недоліків та зауважень. Кажуть, що з усім справляться до відкриття сезону, що має розпочатись уже 14 червня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: табір «Дружба», перевірка, оздоровлення, діти, літо, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект