Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як відновлюють природу в парку Беремицьке? (відео)Як відновлюють природу в парку Беремицьке? (відео)

Відновити природу Полісся минулих століть. Такий амбітний проект вже кілька років реалізують на Чернігівщині.У парку Беремицьке розводять тварин, які жили на цій території ще за часів Київської Русі.

Тут є лосі, муфлони, вепрі, коні, лисиці та багато інших представників дикої фауни. Це не зоопарк. Тварини вільно пересуваються територією і самі шукають собі їжу.

Одна з перших проблем, яку довелось вирішувати організаторам парку, сміття. Щоб створити тут унікальний заповідник, спочатку довелось розчищати територію.

Парк поступово почали заселяти різними тваринами. Багато привозили з закордону.

А ще в парку є місцеві тварини, яких вдалося врятувати від загибелі.

У парку працює близько 30 людей. Здебільшого це місцеві мешканці. У Остерській громаді таку співпрацю з бізнесом тільки вітають.

Парк Беремицьке часто відвідують туристи. Кількість гостей з року в рік зростає. Тут відвідувачі мають унікальну можливість побачити диких тварин у живій природі.

Парк планують розвивати і надалі. Тут збільшуватимуть кількість тварин. Наприклад, планують розводити популяції фазанів та глухарів, хочуть завести зубрів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дика природа, тварини, парк Беремицький, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект