Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи відремонтують спортивний майданчик на вулиці Незалежності? (відео)


Нормовен

Чи відремонтують спортивний майданчик на вулиці Незалежності? (відео)

Після свого візиту на місце будівництва нового дитсадка на Масанах міський голова Владислав Атрошенко разом з колегами пройшовся по мікрорайону на прохання депутата міської ради Віктора Іванченка. Той написав запит на виділення з бюджету Чернігова коштів на ремонт спортивного майданчика біля будинку Незалежності, 78. Однак очільник управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц пояснив, що на даний момент є запити на оновлення 100 аналогічних майданчиків. А щоб кошти дісталися саме цьому депутату доведеться переконати своїх колег на спеціальній комісії.Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ ЧМР: «Орієнтовна вартість цього спортивного майданчику мінімум 400 тисяч гривень. Тобто затягнути асфальтом та відновити огорожу».

Але навіть капітальне оновлення майданчика не гарантує того, що місцеві мешканці зможуть нормально займатися тут спортом. Зовсім неподалік, наприклад, розташований новий, з якісною огорожею. І саме огорожа впала в око вандалам. Тепер тут бракує кількох секцій. Відновлюватиме їх ЖЕК-13.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ ЧМР: «Треба відновлювати, не можна залишати поламане. Тому що, якщо поломане одне, ламають і інше. Треба відновлювати. Але треба розуміти, що ці кошти пішли не на ремонт покрівлі, не на ремонт під’їзду, а на ремонт дитячого майданчика».

Біля кінцевої зупинки 6-го тролейбуса представники міської ради перевірили місця облаштування двох невеликих скверів, хоча зараз вони виглядають як нічний кошмар ландшафтного дизайнера.

Як пояснив Ярослав Куц, роботи тут проводить підрядник, з яким одного разу вже розривали контракт – при створення парку на розі вулиць Шевченка та Рокоссовського.

Доводити обидва сквери до пристойного стану, за словами Ярослава Куца, будуть за кошти підрядника.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спортивний майданчик, вулиця Незалежності, Масани, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект