Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулиці Героїв Чорнобиля розпочали реконструкцію каналізаційного колектора (відео)
УБП


Home net

На вулиці Героїв Чорнобиля розпочали реконструкцію каналізаційного колектора (відео)

На вулиці Героїв Чорнобиля розпочали роботи з реконструкції каналізації та водопроводу. Наразі тривають роботи по заміні труб на глибині 4,5 м.Олександр Бойко, начальник відділу технічного нагляду управління капітального будівництва ЧМР: «Роботи розпочаті згідно графіку виконання будівельно-монтажних робіт. Зараз ведуться роботи з монтажу каналізаційного колектору діаметром 500 мм».

Руслан Виставнога, керівник проекту: «Довжина каналізації сягає 540 м, довжина водопроводу сягатиме 1700 м – від проспекту Миру аж до вулиці Київської. В цьому році передбачено виконання всього на всього лише кілометра даної траси – від Миру до Алєксєєва».

Працівники «Водоканалу» вже давно визначили цю ділянку, як таку, що потребує заміни мереж через часті пориви. Перед початком робіт труби обстежила спеціальна комісія, яка підтвердила, що вони знаходяться в незадовільному стані. Наразі нові комунікації укладають паралельно старим, які потім демонтують.

Руслан Виставнога, керівник проекту: «Тільки тоді, коли ми нові труби запустимо в дію, ми зможемо демонтувати старі труби. На час виконання робіт по водопроводу ми будемо проводити тимчасове відключення абонентів, для цього ми закупили поліетиленову трубу. По узгодженню з комунальним підприємством «Чернігівводоканал», ми будемо поступово переключати абонентів, після того, як буде прокладена нова труба».


Крім того, по Героїв Чорнобиля облаштують 20 нових каналізаційних колодязів та 24 колодязі водопостачання.

Руслан Виставнога, керівник проекту: «Ця вулиця, яка називається вулицею тисяча люків, де дуже багато колодязів. Ця вулиця насичена комунікаціями, які зараз підвішені. Також ця вулиця має розгалужену систему, як господарської каналізації, так і дощової. Наразі виконується проект по заміні труб каналізаційних цієї дороги і водопровідних з цієї сторони дороги, для того, щоб не чіпати дощову каналізацію».

За сучасними технологіями, колодязі робитимуть скелет, що мають внутрішнє пластикове покриття, аби випаровування від стічних вод не пошкоджували залізобетон.

Руслан Виставнога, керівник проекту: «Це сучасні технології, які дозволяють позбутися агресивної дії того середовища, в якому працюють дані колодязі».

Роботи по заміні мереж на Героїв Чорнобиля розбиті на 2 етапи. Перший планують завершити до кінця літа. Потім тут облаштують нові бордюри, нижній шар асфальту та залишать на усадку. Верхній шар асфальту укладатимуть в наступному році».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мережі, каналізація, водопровід, реконструкція, вулиця Героїв Чорнобиля, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект