Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові оголосили конкурс на 2 нові мурали (відео)
УБП


Home net

У Чернігові оголосили конкурс на 2 нові мурали (відео)

Чи знаєте ви, скільки в Чернігові муралів?У багатьох районах міста можна побачити цей вид вуличного мистецтва. Вони додають атмосфери, стають фотозонами і туристичними принадами.

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР: «Багато муралів з’явилися. Щоправда управління культури та туризму Чернігівської міської ради не відслідковували їх. Наразі, коли розпочало роботу Туристично-інформаційний центр, ми зрозуміли, що мурали в принципі можуть служити темою для екскурсії. Але на часі місто оновлюється, місто змінюється і нам би хотілося познайомитися в очі з тими людьми, які створюють вуличну красу. Урбаністика – тема, якою сьогодні живе Вінниця. І чому б ні, не популяризувати цю культури і у нас».

Тож управління культури та туризму міста оголошує конкурс на 2 нові мурали в районі міської податкової, де має з’явитися відпочинкова зона, вуличний малюнок має бути на фасадах 2 будівель, і на міському пологовому будинку.

До 1 липня можна подати ескіз чи пропозицію.

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР: «Надалі ми виділимо цілий тиждень на те, щоб проголосувати змогли не лише представники комісії, а й власне вся чернігівська громада. Я не говорю про великі громадські слухання, але принаймні в інтернет буде запущене голосування, задля того, щоб люди змогли висловити свою точку зору».

За результатами визначать два переможці.

Катерина Литвин, заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР: «В ідеалі, ми шукаємо людей, які зможуть зробити і концепцію, і відтворити цю роботу. Але, якщо наприклад, я вмію красиво малювати і розробляти концепцію, а виконавцем буде інший, автор роботи має право порекомендувати ту людину, яка це відтворить. І, принаймні ми так мріємо, що на кінець липня в нашому місті з’явиться плюс 2 мурали».

Подробиці про конкурс можна дізнатися в туристично-інформаційному центрі на Шевченка, 9 чи в управлінні культури та туризму.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мурал, конкурс, Катерина Литвин, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект