Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Закінчився прийом проектів на «Бюджет участі» (відео)Закінчився прийом проектів на «Бюджет участі» (відео)

Цей сучасний майданчик на території навчально-реабілітаційного центру №2 з’явився у 2018 році після перемоги проекту у «Бюджеті участі». Він відкритий і на ньому можуть разом гратися діти з сусідніх дворів та учні, учениці центру.Цьогоріч прийом проектів на «Бюджет участі» вже закінчився. Надійшло 105 проектів.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «105 проектів. Чудова цифра. Неймовірні люди, які писали ці проекти, збирали за них підписи. Зараз ми почнемо їх розглядати, аналізувати. Те, що я вже дивився, якість проектів значно краща. Кожного року підвищується і якість проектів, і кількість проектів. Тому, чернігівців, ви неймовірні, ви подаєте гарні проекти, хочете зробити наше місто краще. Я, і від імені міської ради, і від імені міського голови, вам за це дуже сильно вдячний».

Далі ці проекти влітку розглядатимуть у профільних управліннях міськради і на засіданні комісії з громадського бюджету, аби вони відповідали всім нормам положення. І вже тоді їх допустять до голосування. Воно другий рік поспіль буде онлайн.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Це виключно електронне голосування. Воно довело свою ефективність і ми нічого в цьому плані не будемо міняти. Це дуже прозоро, зрозуміло і, я вважаю, відповідає часу і вимогам суспільства».

Стартуватиме голосування в середині вересня. Голос можуть віддати чернігівці та чернігівки з місцевою реєстрацією.

Сума фінансування на 2020 рік майже 20 мільйонів гривень.

Подробиці про проект, котрий вже 5 рік поспіль реалізується в нашому місті, на сайті муніципалітету в розділі громадський бюджет.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бюджет участі, Олександр Ломако, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект