Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Стали відомі нові обставини у справі про хабарництво, у якому підозрюють Бакшуна та Горбатова (відео)Стали відомі нові обставини у справі про хабарництво, у якому підозрюють Бакшуна та Горбатова (відео)

Столична будівельна фірма «Титан білдінг» фігурує у справі депутата чернігівської міськради Івана Бакшуна та керівника комунального підприємства «Чернгівбудінвест» Валерія Горбатова, яких підозрюють в отриманні хабара. Про це ми дізналися із ухвали Печерського районного суду Києва, опублікованої у відкритому реєстрі судових рішень. У документі викладена версія обвинувачення. Згідно неї, 9 січня цього року Валерій Горбатов, попередньо змовившись з Іваном Бакшуном, вимагав у директора підприємства «Титан білдінг» 30 тисяч доларів за надання в користування ділянки землі у мікрорайоні Масани під будівництво багатоповерхівки. У подальшому, йдеться в ухвалі, у телефонній розмові Валерій Горбатов повідомив забудовнику, що сума зростає до 50-ти тисяч. Половину – 25 тисяч – представник «Титан білдінг» мав заплатити до фактичної передачі землі у користування під час підписання угоди про співпрацю з комунальним підприємством. Для підписання угоди столична фірма мала створити нову фірму – «Будівельна компанія «МассаниЖитлоБуд». За даними сайту «Youcontrol», підприємство з такою назвою 5 березня зареєстрував Денис Новіков. Людина з такими ж даними є керівником «Титан білдінг». Ми зв’язалися з Денисом Новіковим. Він коментувати відмовився, причину не назвав. Про затримання Івана Бакшуна та Валерія Горбатова – далі в сюжеті.Голову земельної комісії міськради Івана Бакшуна та керівника комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Валерія Горбатова затримали 15 травня за підозрою в отриманні 25 тисяч доларів – першої частини хабара в 50 тисяч доларів. Тоді Начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням Військової прокуратури Центрального регіону України Денис Давидов, посадовці вимагали за надання підприємцю в суборенду землі в Чернігові для будівництва багатоповерхівки.

Валерія Горбатова затримали у Чернігові. Івана Бакшуна - у Києві в ресторані під час отримання грошей. Наступного дня, 16 травня, міський голова Владислав Атрошенко, відсторонив Валерія Горбатова від виконання обов’язків директора КП «Чернігівбудінвест».

17 травня Печерський районний суд Києва встановив розмір застави для затриманих: 650 тисяч гривень для Івана Бакшуна та 570 для Валерія Горбатова. 20 травня Іван Бакшун та Валерій Горбатов вийшли з-під варти. Депутат міської ради повноважень не склав, обставини справи коментувати відмовився.

Іван Бакшун: «Я як працював на громаду міста Чернігова, так і надалі буду працювати. Багато дуже великих планів. На даному етапі йде слідство. Я не хотів би, щоб мої слова якось коментувалися, що це якийсь тиск на слідство».

Ми також намагаємося отримати коментар Валерія Горбатова, або його захисника та готові надати їм право висловити свою думку у наступних випусках новин.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хабар, Іван Бакшун, Валерій Горбатов, депутат, Чернгівбудінвест, будівництво, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект