Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «ШБУ-14» виграли тендер на реконструкцію вулиці Ремісничої у Чернігові (відео)
УБП


Home net

«ШБУ-14» виграли тендер на реконструкцію вулиці Ремісничої у Чернігові (відео)

36 мільйонів гривень коштуватиме реконструкція дороги на вулиці Ремісничій у Чернігові. Це ділянка проїжджої частини від проспекту Перемоги до вулиці Івана Мазепи. Тендер на проведення цих робіт провели сьогодні сайті публічних закупівель «Prozorro». Переможцем стала чернігівська компанія «ШБУ-14». Телефоном керівник підприємства Олександр Харчук повідомив: у випадку підписання угоди ремонтні роботи на цій ділянці дороги розпочнуть за 2 тижні. Деталі у матеріалі Дар’ї Янушкевич.Це дорога вздовж Свято-Воскресеньскої церкви. Її згідно з проектом планують віддати церкві. Натомість збудувати нову в кількох метрах від дзвіниці. Ось тут через це подвір’я. 10 грудня 2018 року план реконструкції вулиці Ремісничої парафіяни обговорювали разом з начальником управління ЖКГ Ярославом Куцом та міським головою Владислав Атрошенком.

Ярослав Куц, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради: «Між Проспектом миру та площею Перемоги немає дороги, що з’єднує Проспект перемоги та Мазепи. Вирішили зробити вулицю двосторонньою.. навколо».

Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова: «То виведем з земельного кадастру, то шо справа, де дорогу. Це заведем. Зробим коригування договору оренди. Для того, щоб об’єднати храм, і храм буде як одне ціле».

Як повідомлялося у грудні, нова дорога буде 12 метрів завширшки. 7 метрів – проїжджа частина та тротуари з обох боків по 2 з половиною метри кожен. Сьогодні служителі церкви відмовились коментувати реконструкцію нової дороги. Тоді, 10 грудня, просили надати їм гарантії.

Митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський УПЦ Московського патріархату Амвросій: «Думалося, що коло самої дзвіниці, а там 7 метрів буде, тільки так буде. Значить це вже зовсім інша подія».


Зараз рух на Ремісничій односторонній. Після реконструкції буде - двосторонній. Нині водії, які їздять цією вулицею, про її перебудову кажуть так.

Михайло Давиденко:
«Тут точно треба щось робити. Бачите, які тут затори. Тут дуже не зручно. Якщо це полегшить рух нам усім, то ми, звичайно, за. А, якщо це створить нам несприятливі умови, то ми проти».

Олександр: «Яка різниця буде? Якщо дорогу зроблять навпростець, буде краще. Тут вузька дорога. Ринок тим паче поруч є. Особисто для мене різниці не буде».

Ярослав Блауш: «Те що віддадуть церкві і з’єднають її, то це правильно. Але я думаю різати дорогу потрібно там далі, де вони планували. Наскільки я знаю, колись були громадські слухання і дорога мала бути там десь від світлофора до світлофора».

Анна: «Я думаю, буде краще, якщо буде двосторонній рух. Ми зазвичай ось так об’їжджаємо. І, знаєте, навіть я не думала. Звикла вже лише сюдою їздити».

Володимир Бараненко: «Якщо вона буде двостороння буде дуже зручно. Коли їдеш проспектом Перемоги і потрібно потрапити на вулицю Івана Мазепи, то у нас для цього 2 шляхи або Миру або як кажуть чернігівці «біля танку». Тому я думаю буде гарно».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вулиця Реміснича, реконструкція, ШБУ-14, тендер, дорога, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект