Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Призначено голову окружної виборчої комісії 205-го округу (відео)Призначено голову окружної виборчої комісії 205-го округу (відео)

Головою окружної виборчої комісії 205-го округу стала Ірина Примера. До цього вона працювала у 206-му окрузі: була заступницею голови окружної виборчої комісії та головою територіальної. За її словами, вчора ввечері вона склала присягу. Хто став її заступником, поки що не знає.Ірина Примера – голова окружної виборчої комісії 205-го округу: «Я наразі не маю ще документів на нього. Тому не можу навіть сказати, з якої він політичної сили. Як тільки будуть постанови, накази, то тоді будемо зустрічатися».

205-ий виборчий округ охоплює Деснянський та частину Новозаводського району Чернігова. Нагадаємо, 2 червня, на першому засіданні ОВК голова Надія Кот та її заступниця Ніна Книшова склали свої повноваження. Повідомили про це телефоном. Позачергові вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 205 округ, виборча комісія, вибори, Ірина Примера, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект