Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Масанах вкрали сітку огорожі з відремонтованого майданчика (відео)


Home net

На Масанах вкрали сітку огорожі з відремонтованого майданчика (відео)

Це Масани. Тут у двох місцях державним коштом мали би з’явитися сквери. Але це все на що спромігся підрядник.Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Вже по одному об’єкту з підрядником договір розірвано і він не буде виконувати роботи на об’єкті кут Рокоссовського та Шевченка. По цим об’єктам ми сподівались, що він все зробить нормально, але я не бачу іншого варіанту, як з ним розірвати договір. Такі підрядники взагалі не можуть працювати в місті. Я взагалі вважаю, що такі підрядники не можуть працювати, їм треба займатись чимось іншим, ловити метеликів чи щось інше».

Ось ноу-хау. Так виглядає люк на прохідній частині. А це поруч з дитячий майданчик зроблений міським коштом. Але нове протрималося недовго. Очевидців, хто зламав нема. Його відновлять, але грішми, які би могли піти на інші потреби.


Перебуваючи на будівництві дитячого садка на Масанах, міський голова відвідав і сусідні проблемні об’єкти. От до прикладу депутат просить відремонтувати спортивний майданчик, люди ж хочуть дорогу. Владислав Атрошенко наголосив, що хотів би відремонтувати все й одразу, але можливості бюджету обмежені і треба визначати пріоритети, що важливіше зараз – майданчик чи дорога.

Бюджетні кошти на програму розподіляються під час формування бюджету наступного року. До прикладу, які двори відремонтують чи де відновлять майданчики визначає депутатська комісія.

У муніципалітеті ж звертаються до містян, ставитися до всього зробленого в місті, як до свого. Адже всі роботи оплачені платниками податків. Попереджати факти вандалізму і повідомляти поліцію, якщо стали свідками таких дій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитячий майданчик, Масани, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект