Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вулицю Зелену перекриють з 7 по 30 червня на ремонт. Які ще рішення прийняли на виконкомі? (відео)Вулицю Зелену перекриють з 7 по 30 червня на ремонт. Які ще рішення прийняли на виконкомі? (відео)

У Чернігові перекриють рух по вулиці Зеленій з 7 по 30 червня. Відповідне рішення підтримали члени виконкому міської ради. Перекриття необхідне для проведення робіт із заміни існуючої водопровідної мережі. На ділянці встановлять знаки з напрямком об’їзду.У зв’язку з капітальним ремонтом вулиці Любомира Боднарука КП «Зеленбуд» отримало дозвіл на видалення тут 17 дерев.

Владислав Атрошенко зазначив, що ці міри необхідні, аби відремонтувати менші вулиці, що оптимізує рух по центральним.

Також на засіданні виконкому погодили демонтаж гаражів та двох скріпок для паркування, які обладнали на прибудинкових територіях на місці знесених гаражів.
Тож тепер власники мають 30 днів, аби самостійно знести тимчасові конструкції та впорядкувати територію. Або, після закінчення терміну, це зробить «Муніципальна варта».

Підтримали на засіданні і перерахування внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» на купівлю нових транспортних засобів.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту ЧМР: «На закупівлю нових низько підлогових тролейбусів та на оновлення контактної мережі пропонується перерахувати 30 мільйонів 602 тисячі 613 гривень».

На виконкомі також погодили перенесення виборчої дільниці 79 до гуртожитку професійного ліцею залізничного транспорту.

Голові Новозаводської районної ради міський голова принагідно подякував за роботу по відкриттю на цій території «Прозорого офісу», центру надання соціальних та інших адміністративних послуг.

Також виконком погодив надання матеріальної допомоги 170 громадянам, на суму 181 тисяча 700 гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект