Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Зустріч у мерії до Дня журналіста. Міський голова зазначив, що критику сприймає спокійно та з розумінням (відео)
УБП


Home net

Зустріч у мерії до Дня журналіста. Міський голова зазначив, що критику сприймає спокійно та з розумінням (відео)

Чернігівські медійники напередодні професійного свята спілкувалися з міським головою і мали змогу поставити Владиславу Атрошенку свої запитання.

Зустріч розпочалася з привітання.При цьому міський голова зазначив, що оцінює роботу журналістів об’єктивно, а критику сприймає спокійно та з розумінням. Головне аби вона була конструктивною, а не замовною.

У свою чергу журналісти цікавилися політичними планами Владислава Атрошенка. Каже, що і далі працюватиме міським головою, на парламентські перегони не збирається, а до Кабміну лише за однієї умови. «Я не маю жодного бажання бути міністром. Це можливо тільки за однієї умови, якщо буде задекларовано чіткі повноваження міністра, якщо будуть задекларовані чіткі правила гри, що цей міністр не буде заробляти черговий мільярд для своїх керівників, або стояти в ланцюгу якихось рішень. Насправді я дуже незручний міністр».


На запитання журналістів, про того, хто має представляти Чернігів у парламенті, у міського голови чітка позиція. «Це повинен бути місцевий депутат. Спроби у нас щодо немісцевих були. Я поясню причини цих спроб, звідки вони бралися. Вони надзвичайно прості насправді. Була така думка, що, враховуючи постаті депутатів, які представляли 5 і 6 округ, було сподівання, що саме ці депутати зможуть зробити Чернігів в очах уряду більш помітним регіоном, більш значущим по увазі, по виділенню коштів, по втіленні відповідних державних програм».

Наразі, як сказав мер, ця сторінка перегорнута. У наступному складі Верховної Ради Чернігів мають представляти місцеві люди, які будуть знати проблеми регіону і спілкуватися з мешканцями щодня, а не раз на півроку.

А проблем у міста вистачає і вирішувати їх варто кардинально. Так, на думку міського голови, над містами України стоїть загроза комунального колапсу. Комунікаційні мережі потребують термінової заміни, а вартість всієї інфраструктури для регіональних бюджетів просто не підйомна. При цьому у діючих урядовців трохи інші пріоритети. «За нашими оцінками – найменше це 20 мільярдів. Ми маємо можливість витрачати на оновлення інфраструктури 200 мільйонів. Це 1% від потреби».

Майбутні народні депутати від Чернігова будуть розуміти ці проблеми і конструктивно працювати на їх вирішення, сподівається міський голова.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, мерія, журналісти, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект