Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як виглядатиме поліклініка після ремонту (відео)Як виглядатиме поліклініка після ремонту (відео)

У поліклінічному відділенні міської лікарні №3, що розташована неподалік «ЧеЗаРи», нещодавно розпочали ремонт. В першу чергу фасад. Його вхідну частину причепурять, а також адаптують для людей з обмеженими можливостями.Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва ЧМР: «Поліклініка працює. Приміщення відокремлені. Будівельники працюють окремо від входу, який існує з іншої частини будівлі».

Але найцікавіше все ж таки буде в середині. Тут працюватиме система аналогічна тій, що встановлена у 1-й міській лікарні, з терміналами та ручним записом. За задумом, це має позбавити поліклініку черг. І на додачу тут утеплять стіни, замінять освітлення та вентиляцію.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва ЧМР: «Кожен може записатися до лікаря не підходячи до реєстратури, тобто будуть стояти термінали, на яких мешканці міста будуть записуватися на прийом до певних лікарів».

Вартість проекту оцінюють у 5,5 мільйонів гривень, з яких 4 виділила держава. Зараз, до речі, за словами Олександра Макарова, існує недофінансування у більше ніж мільйон гривень. Якщо кошти надійдуть вчасно, то здати об’єкт підрядник зможе вже до кінця цього року.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліклініка, ремонт, фасад, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект