Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівщину відвідав посол Республіки Кіпр (відео)
УБП


Home net

Чернігівщину відвідав посол Республіки Кіпр (відео)

Чернігівщину вперше відвідав надзвичайний і повноважний посол Республіки Кіпр.Під час зустрічі в обласній адміністрації пан Луїс озвучив питання співпраці української держави і Республіки Кіпр. Дипломат заявив, що кіпріоти є одним із серед лідерів інвестиційного поля України.

Луїс Телемаху, надзвичайний і повноважний посол Республіки Кіпр в Україні: «Моя місія подивитися, які є можливості для інвестування у вашому регіоні».

Цікавила надзвичайного і повноважного посла реформа децентралізації на Чернігівщині.

Луїс Телемаху, надзвичайний і повноважний посол Республіки Кіпр в Україні: «Оскільки ми інвестуємо в Україну кошти, то це все йде через європейську комісію, тому, коли європейська комісія бере на себе зобов’язання інвестувати гроші в Україну на процеси децентралізації, для того, щоб вона прийняла рішення (єврокомісія), про виділення цих коштів, нам треба знати, наскільки це спрацювало».

Для нашої області ця реформа була однією з найуспішніших. Чернігівщина увійшла у трійку лідерів зі створення територіальних громад. Так, 30 червня відбудуться перші вибори у шести ОТГ Чернігівщини.

Під час зустрічі делегації представили презентацію про область та інвестиційно привабливі сфери і регіони, аби перший візит став початком розвитку економічних відносин Чернігівщини та Республіки Кіпр.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Луїс Телемаху, Республіка Кіпр, інвестиції, Чернігівська ОДА, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект