Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 20 тисяч гривень за 1,5 дня назбирали чернігівці для чоловіка, який останні три місяці жив на вулиці (відео)


Home net

20 тисяч гривень за 1,5 дня назбирали чернігівці для чоловіка, який останні три місяці жив на вулиці (відео)

20 тисяч гривень за півтора дня назбирали чернігівці для 71-річного Леоніда Рябченка, який останніх три місяці жив на вулиці. Ініціатором збору коштів став Антон Горін, до якого приєдналися інші містяни. Антон роздрукував фото чоловіка та пішов шукати на залізничний вокзал, де той ночував. Знайшли його у лікарні. Із Леонідом Рябченком та чернігівцями, які вирішили допомогти пенсіонеру, спілкувалася Олександра Денисенко.Чернігівець Антон Горін їде на вулицю Слобідську. Там на нього чекає Вікторія Маківка, яка зібрала пакунок для хворого чоловіка, який зараз перебуває у лікарні.

«Телефони потребувався, я приготувала – може, виберете щось. Домашня пасіка є, трохи медку приготувала. Речі якісь такі: теніски, сорочки. Речі першої необхідності».

Вікторія каже: згодом хоче передати для чоловіка ще деякі речі.

«Він же в лікарні. Там ще буде посуд потрібний. Це все є, є новеньке. Я все підготую, підлаштую».

Чоловік, для якого Вікторія зібрала пакунок, Леонід Рябченко. Йому 71. Зараз він у кардіологічному відділенні другої міської лікарні. Розповідає: із першою дружиною та сином не спілкується, із другою, цивільною, дружиною стався конфлікт. Тож останніх три місяці, як каже сам, жив на двох вокзалах.

«Чернігів – Ніжин. Ніжин – Чернігів. Там переспав, там переспав, у електричці переспав. Вдень у Чернігові, на ніч – на Ніжин. Вранці о 5:28 з Ніжина на Чернігів, ну, і тут. На Горностаївку їздив, але там вокзали закриті. У мене одяг був. Але роми біля «АТБ» на автовокзалі вкрали. Ну, і залишився я у білих брюках, кросівках. Навіть кашкета забрали».

Змінний одяг для чоловіка до лікарні принесла Ольга Муржак.


«Ну, ось принесла, щоб у лікарні було хоч трохи щось на заміну. А там уже по можливості і штани принесемо, і взуття принесемо. Чим зможемо, тим допоможемо, звичайно».

Антон Горін, який став ініціатором збору коштів для пенсіонера, розповідає: дізнався про нього із соцмереж та вирішив розшукати. Для цього поїхав на вокзал.

«Роздрукував фото дідуся кольорові. І пройшовся по всіх людях, які там працювали. Навіть зайшов до директора вокзалу чернігівського. Вона сказала: «Так, ми допоможемо». А потім у нашій групі одна дівчина написала, що він уже у цій лікарні лежить».

До лікарні Леонід Рябченко потрапив у понеділок ввечері, говорить завідувачка кардіологічного відділення другої міської лікарні Марина Сиводід. «Швидка» забрала чоловіка з вулиці, де йому стало зле.

Марина Сиводід – завідувачка кардіологічного відділення міської лікарні №2: «Стан його стабілізувався більш-менш. Він пройшов лабораторне дообстеження, також зробили дообстеження екокардіографії, тобто УЗІ серця, рентген легень. Є проблеми зі сторони не тільки серця, а й зі сторони легень, тому що знайдене вогнище праворуч. І хворий потребує подальшого дообстеження, ну, і відповідно лікування».

За словами Марини Сиводід, чоловік залишатиметься у лікарні не менш ніж тиждень. За цей час Антон та інші волонтери планують знайти йому житло. За півтора дня вони назбирали 20 тисяч гривень.

Антон Горін – ініціатор збору коштів: «Ми назбирали суму для того, щоб оплатити його лікування і в подальшому знайти для нього житло. Сума ще росте. Дякую всім, хто допомагає нам».

Леонід Рябченко – три місяці жив на вокзалах: «Я дуже радий, дуже! Дякую Антону. Величезне дякую!»

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Леонід Рябченко, допомога, лікарня, Антон Горін, добра справа, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект