Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Носіння світловідбиваючих елементів - одна з ефективних практик протидії дитячій смертності у ДТП (відео)
УБП


Home net

Носіння світловідбиваючих елементів - одна з ефективних практик протидії дитячій смертності у ДТП (відео)

Світловідбиваючі наліпки, жилети та книжки з правилами дорожнього руху. Патрульна поліція та активісти на центральній алеї міста працювали з найменшими пішоходами і велосипедистами, аби вони були свідомими учасниками та учасницями дорожнього руху, пояснюючи їм навіщо користуватися світловідбиваючими предметами.Носіння світловідбиваючих елементів на велосипедах, самокатах та одязі одна з ефективних світових практик протидії дитячій смертності у ДТП.

Активісти працюють над безпекою дитячого руху вже не перший рік. Вони визначили 100 небезпечних місць у різних населених пунктах України, у яких найчастіше гинуть та травмуються діти і внесли їх в навігатор. У Чернігові таких ділянок дві.


Школи і дитсадки, які знаходяться поблизу цих небезпечних місць, забезпечують комплектами безпеки – жилетами і світловідбиваючими манжетами.

Ця акція має охопити 20 українських міст.

Крім того, чернігівські патрульні постійно працюють зі школярами. Нещодавно вони разом з дітьми перед пішохідними переходами наносили на асфальт попереджувальні знаки.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: світловідбиваючі елементи, діти, ДТП, безпека, патрульні, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект