Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міський голова оглянув будівництво дитсадка на Масанах. Що ще мають зробити? (відео)


Home net

Міський голова оглянув будівництво дитсадка на Масанах. Що ще мають зробити? (відео)

Роботи на найбільшому об’єкті, котрий будується коштом міського бюджету за часів незалежності, в розпалі. Дитсадок на Масанах сподіваються відкрити вже восени цього року.Фарбування фасаду, роботи на дитячих майданчиках та інше. Міський голова в робочому порядку відвідав об’єкт, аби подивитися якість виконання робіт. Він разом з будівельниками та керівниками управлінь інспектує на вулиці, проходить всі поверхи будівлі і робить зауваження.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Є окремі огріхи. Десь проглядається не однорідне фарбування. Це підправлять. Але в цілому, я задоволений якістю будівництва. Час покаже. Але те, що зараз я бачу, там матеріали, встановлене обладнання, все на належному рівні».

Дитсадок має прийняти 280 дітей. Збудований за нетиповим проектом він відповідає всім сучасним будівельним норма. Оскільки таку будівлю у місті зводять вперше, пройшли довгий шлях від кілька разів доповнюючи проект, до налагодження комунікацій між підрядником та замовником. Адже саме якість комунікацій, запорука успіху майбутніх будівництв, каже міський голова.

Будівля енергоефективна. Тут якісні вікна та двері. В підвалі розміщені теплові насоси, що дозволить значно економити на опаленні. Радіатори регулюються. Все обладнання сучасне.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:  «На сьогоднішній день, з урахуванням всіх змін, ціна об’єкта складає більше 130 мільйонів гривень. Ми початково розраховували до 98-100 мільйонів. Тобто ці 30 мільйонів, це непланове навантаження на місцевий бюджет. Але ми все одно знайдемо ці кошти».


Будівля має також сучасне протипожежне обладнання. Евакуаційні виходи розраховані згідно найновіших вимог. І зовні, і в середині новобудова має приваблювати майбутніх своїх відвідувачів і відвідувачок, тож вона яскрава. У групах різні кольори та малюнки на стінах.

До відкриття садка мають відремонтувати і дорогу.

Окрім дитячих майданчиків на вулиці зроблять і благоустрій території з обох сторін паркану.

Важко з грошима, але місто отримає перший сучасний інфраструктурний об’єкт належного рівня. Якби економіка країни розвивалася краще, місто могло би дозволити собі будівництво подібних в більшій кількості. Поки ж планують, що діти в цей садок на Масанах зможуть піти восени.

Олена Горна, заступниця начальника управління освіти: «Ми дуже сподіваємося, що 1 вересня вихованці зможуть зайти до цього прекрасного закладу. На сьогоднішній день реєстрації в цей садочок ще немає, тому що немає його як юридичної особи. На найближчу сесію міської ради буде винесено питання про заснування його як юридичної особи. Потім будуть здійснюватися всі відповідні процедури щодо реєстрації, отримання ліцензії. І тільки після цього можна буде відкривати чергу і набирати дітей».

Дошкільний заклад комплектують новим обладнанням та меблями, які придбали за рекомендацією міського управління освіти. Тут також створені всі умови для прийняття дітей з особливими освітніми потребами.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, Масани, дитсадок, будівництво, Олена Горна, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект