Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Володимир Дорош з концертом у Чернігові (відео)

Володимир Дорош з концертом у Чернігові (відео)

Кліпи нашого земляка з козацьким прізвищем Дорош переглянули вже мільйони. Співак підкорює жіночі серця та впевнено завойовує глядацьку аудиторію по всій країні.У перший день літа чернігівці також були разом із Дорошем на його концерті в театрі імені Тараса Шевченка.

На гастролях Дорош подорожує зі своєю другою родиною – музичним колективом «Гармонія». Відкриває глядачам свій внутрішній світ, ділиться пережитим, несе в піснях надію.

Здебільшого Дороша знають як виконавця хітів «Ресницами», «Сердце танцует», «Де ти є». Але є інша сторона життя, яку він не афішує.

Самі люди називають Володимира Дороша меценатом. Артист та підприємець опікується дітьми. Разом із сестрою збудували в Лубнах центр дозвілля «Гармонія», де займається понад 300 юних музикантів, співаків, танцюристів та художників.

Життя Дороша віддзеркалюють його пісні, які не містять фальші. На концерті відчувалася щирість.Глядачі разом з автором пісень сумували та раділи. Безцінною нагородою співаку за його чудовий виступ став теплий прийом земляків.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Дорош, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект