Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові на «Золотому березі» відкрили пляжний сезон: як це було (відео)

У Чернігові на «Золотому березі» відкрили пляжний сезон: як це було (відео)

Танцями і музикою відкрили пляжний сезон сьогодні у Чернігові. На «Золотому березі» змагалися між собою регбійні команди, вуличні баскетболісти, пляжні футболісти і волейболісти. Для дітей провели майстер-класи з малювання. Як це було – далі у сюжеті.Так на Золотому березі відкрили пляжний сезон. Міський голова Владислав Атрошенко каже, у порівнянні з минулим роком на пляжі укріпили берег камінням. На ці роботи, як ми раніше розповідали, витратили майже 5 мільйонів гривень.

Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова: «Ми будемо дивиться за поведінкою води. Дивиться за тим як рухається берег. Можливо ми добавимо, якщо буде нормально себе вести берег ми добавимо парасольок ще. В цьому сезоні кошти витрачалися тільки на намивку берегу в основному. А все решта, невеликі кошти, можливо вимірююється декількома десятками тисяч гривень. Це закупівля обладнання, якихось серйозних ремонтних робот ми не проводили».

Тетяна Слободська-Кислиця, чернігівка: «Стосовно організації концерту – мінімалізм, лаконічно гарно. Мені дуже приємно, що є гарні облаштовані місця, де можна не тільки відпочити душею, але й позайматися спортом».

О 10.30 розпочалися змагання між командами регбістів, баскетболістів, турніри з пляжного футболу і волейболу. За спортивними іграми спостерігає чернігівець Олександр Чернявський. Відкриття пляжного сезону оцінює так.

«Порівняно з минулим роком, багато чого змінилося. Стало гарніше і змінився пляж. Відпочиваю кожного дня. Загораю, купаюсь».

Неподалік спортивного майданчика розташований дитячий. Там чернігівка Дар’я Коломієць гойдає свого півтора річного сина Давида.

«Для діток дуже подобається, що зони розділені для більш менших та більш старших. Що я не боюся відпускати від себе дитину хоч на пару метрів».

На пляжі для дітлахів облаштували спеціальну зону для купання. Біля концертного майданчику для них провели безкоштовні майстер класи з малювання.

Яна Фролова, чернігівка: «Сьогодні день захисту діточок, і я вперше привела своїх діточок на цю подію, мені дуже сподобалася і музична програма, я танцювала. Малювали, розмальовки робили. Вони вже багато чого вміють, їм тут дуже сподобалось, дуже».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляжний сезон, відкриття, Золотий берег, пляж, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект