Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Гастролі пересувних цирків з тваринами заборонили у Чернігові (відео)


Home net

Гастролі пересувних цирків з тваринами заборонили у Чернігові (відео)

У Чернігові заборонили гастролі пересувних цирків з тваринами. 26 з 33 депутатів сьогодні підтримали проект рішення на сесії міської ради. 7 депутатів не голосували. Заборонили виступи тварин у цирках не лише диких, а всіх. Нагадаємо, подала проект рішення Регіна Гусак - депутатка від фракції «БПП-Солідарність». До неї звернулися зооволонтери, зібравши 200 підписів людей, які виступають проти виступів тварин у цирках.Одна з ініціаторок збору підписів - Тетяна Діденко, директорка комунального ветеринарно-стерилізаційного центру «Крок до тварин». Тоді 200 підписів зібрали за добу.

Тетяна Діденко, директор КП "Ветеринарно-стерилізаційний центр «Крок до тварин»: «Зрозуміло, що випустити цих тварин не можна нікуди. Для них потрібно розробляти якісь програми, переводити до заповідників. Це така довга і кропітка робота, і її не можна зробити за 1 день одним кроком. Але заборона пересувних цирків - це один з перших кроків для вирішення цієї проблеми».

Член асоціації цирків України заборону гастролів цирків у Чернігові прокоментував так.

Олександр Кармазін, член Асоціації цирків України: «Я вважаю, до всього треба підходити з головою. І якщо ми кажемо, що слони, бегемоти, жирафи, великі тварини, яким дуже важко надати нормальні умови існування, і якщо ми кажемо про це, то в цьому є логіка. Ми виступаємо проти знущання над тваринами. Але якщо ми говоримо про тварин не таких великих, яким можливо надати умови існування, і у людей ставлення до тварин, що це їхні друзі, а не спосіб заробити гроші, то це зовсім інші речі. У більшості цирків тварини виглядають краще, ніж на вулицях чи у багатьох людей вдома».

Як пояснив тоді UA: Чернігів начальник юридичного відділу міськради Роман Миколаєнко, це рішення має рекомендаційний характер.

Роман Миколаєнко, начальник юридичного відділу міської ради: «Згідно з діючим законодавством, органи місцевого самоврядування позбавлені таких повноважень. Це просто рішення рекомендаційного характеру. Так зробили у Києві і Вінниці, щоб суб’єкти господарювання утримувалися від здійснення діяльності, не укладали договорів, не здійснювали розміщення на своїй території цирків, які використовують тварин».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: цирк, заборона, сесія, тварини, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект