Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівці підкорили Закарпаття (фото)


Нормовен

Чернігівці підкорили Закарпаття (фото)

Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України повернулись до Чернігова з двотижневих гастролей Закарпаттям. Турне проходило в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту "Армія з народом". Через музичну культуру і мистецтво загалом військові намагаються стати ближчими до цивільного населення.- Проект реалізовуватиметься протягом 2019-2020 років в усіх областях нашої держави. В ньому беруть участь 5 провідних військово-музичних колективів Збройних Сил України, Заплановано дати близько двохста концертів, - розповів представник Військово-музичного управління ЗСУ Ігор Карпунь.

Концертна програма, поділена на блоки - військово-патріотичний, оркестровий та блок українських народних і популярних пісень. Звучали, зокрема, "Українські візерунки" Євгенія Філіпова, "Гопак" Арама Хачатуряна. Чернігівці виступали в Ужгороді, Тячеві, Сваляві, Чопі, Хусті та ще низці міст сонячного Закарпаття.

- Людям подобається жива музика. Деякі концерти проходили на площах. Дощило. Але глядачі не розходились, - зазначив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Ігор Кішман, - Окрема подяка місцевим волонтерам, зокрема Олегу Височану з Ужгорода, які допомогли з виготовленням та розповсюдженням афіш.

Чернігівські музиканти сподіваються, що до закінчення Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту "Армія з народом", вони проведуть ще 2-3 подібних турне.

Відділення спеціальних кореспондентів
Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)
Олександр Штупун

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: Закарпаття, гастролі, музика, ЗСУ, "Армія з народом"

Добавить в:


ЦентрКомплект