Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Актори Молодіжного театру показали глядачам веселу комедію «Залишитися з носом» (відео)

Актори Молодіжного театру показали глядачам веселу комедію «Залишитися з носом» (відео)

В чернігівському Молодіжному театрі прем’єра.

Своєму глядачеві актори та режисер Євгеній Сидоренко пропонують переглянути легку та веселу виставу за п’єсою Ольги Степномовї «Залишитися з носом». Історія про звичайну сімейну пару, яка зазнавши кризи в стосунках вирішує розлучитися. Та їх шлюб рятує, як би дивно це не звучало, звичайна злодійка.До початку дійства година. Творчий склад не відпочиває, а проводить репетицію останньої сцени, яка за їх версією є складною. Тому актори та режисер спільно думають над фіналом.

За словами акторів, Євгеній демократичний режисер, з ним неймовірно легко працювати, бо він дає повну волю для втілення своїх фантазій артистам. Аби глядачі отримали максимальне задоволення та позитив, їм підготували сюрприз. Перед тим, як зайти в зал, люди проявляли свої творчі здібності та отримували у винагороду йогурт.

Микола Бичук чекає несподіванки. Вона обов’язково буде.

Складчина

Роль дружини грає Руслана Остапко. Вона не хоче втрачати свого чоловіка, але постійні сварки через ревнощі роблять свою справу. А тому кращого виходу, аніж розлучення, подружжя не знаходить. За словами акторки, тут все як у житті, нічого надуманого.

Роль жіночки, яка заплутується і шукає виходу із свого важкого матеріального становища, грає Інна Атрощенко. Каже, ця роль їй підходить за темпераментом.

Злодійка заходить до будинку, думаючи, що всі пішли на роботу, чує голос та кроки господаря, який хоче вирішити проблему кардинально – самогубством. В цій ситуації завадила саме непрошена гостя, яка заявляється посеред кімнати, вдаючи із себе домробітницю. Вона іронізує над задумом чоловіка і нівелює його ідею.

Врешті, як і було задумано з самого початку, історія завершується щасливо. Подружжя знаходить порозуміння. А розібратися їм в конфлікті допомагає зовсім стороння людина.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний театр, вистава, комедія, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект