Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Рокоссовського буде міні-сквер (відео)На Рокоссовського буде міні-сквер (відео)

Сучасні парки, доглянуті зелені зони та клумби. Стандарти благоустрою започатковані у центрі Чернігова впроваджують і в інших мікрорайонах міста. Так, біля територіального центру Деснянської районної ради, що на вулиці Рокоссовського облаштовують міні-сквер, площею понад 1200 квадратних метрів.Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Буде сквер з середньою посадкою зелених насаджень, газоном, з поливом, щоб можна було доглядати за цими зеленими насадженнями. Будуть лави, щоб можна було відпочити. І доріжки».

Майбутній сквер стане новою зоною відпочинку для багатьох містян та відвідувачів терцентру. Він спроектований із урахуванням рельєфу місцевості та домів жителів довколишніх будинків.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Під час розробки проекту спілкувалися з місцевими мешканцями, врахували їхні побажання. Робимо центральну доріжку для можливого заїзду аварійної техніки до шахт, які знаходяться поряд біля будинку».

Роботи підрядника на об’єкті вже стартували. Територію очистили від пнів та парослів дерев, вирівняли, завезли новий грунт, підвели воду та електроенергію. Наразі тут викладають доріжки та роблять доступні для маломобільних груп населення бордюри.

Роман Старіков, начальник КП «Зеленбуд»: «Перший етап робіт ми плануємо закінчити десь через півтора місяця. Зараз само працюють робітники, які укладають плитку. Після них заходять озеленювачі, які будуть облаштовувати газони. Восени, коли будуть добрі погодні умови, ми приступимо до висаджування кущів, дерев. І закінчимо повністю цей сквер».

Загальна вартість проекту становить майже 2 мільйони гривень.

Одночасно зі створенням цієї зони, міні-сквери також облаштовують на розі вулиці Кирпоноса і проспекту Перемони та в мікрорайоні Масани. По місту тривають роботи з озеленення територій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сквер, Рокоссовського, КП «Зеленбуд», Роман Старіков, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект