Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Німецькі партнери привезли чернігівським лікарням вимірювальне обладнання (відео)Німецькі партнери привезли чернігівським лікарням вимірювальне обладнання (відео)

11 наборів з вимірювальним обладнання для чернігівських лікарень привезли німецькі партнери. Вже протягом 2 років чернігівська міська рада спільно з німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ реалізує проект «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».Грегор Брьомлінг, директор проекту: «Цей набір приладів допоможе менеджерам працювати ефективніше, точніше вимірювати важливі показники, які допоможуть їм досягати енергозаощаджень в лікарнях».

Координатор проекту Василина Горбань показує прилади, які містяться в кожному кейсі. Це детектор CO2, що дозволяє вимірювати випари і концентрацію вуглекислого газу, інфрачервона камера допоможе побачити витоки тепла в приміщенні. Усього тут 6 різних пристроїв.

Як користуватися приладами, допоможуть інструкції. Презентоване обладнання координатори проекту вручили енергоменеджерам та керівникам лікарень Чернігова. Подарували їм і набори ігор «Твоя енергія». Окремий сюрприз для міста – тепловізор.

Під час заходу обговорили стратегію реновації та обслуговування будівель медичних закладів в рамках проекту «Сучасна модернізація міського пологового будинку».

За два роки впровадження проекту підготовлені ліцензовані енергоменеджери для всіх міських лікарень. Вони навчалися на тренінгу як користуватися обладнанням на практиці. Такі проекти реалізуються німецьким товариством і в інших країнах світу. В Україні містами-партнерами GIZ є Чернігів і Суми.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарня, обладнання, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект