• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У школі №1 розпочалися роботи з термомодернізації (відео)


У школі №1 розпочалися роботи з термомодернізації (відео)

У Чернігівській загальноосвітній школі №1 розпочалися роботи з термомодернізації. Директорка Ольга Шелест каже, що радіє як дитина, від того, що у школі відбуваються такі зміни.Ольга Шелест, директор чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «На сьогоднішній день ми маємо великі проблеми з дахом, у нас є проблеми з плитами, які рушать. Тому запланований ремонт плит нового корпусу і утеплення. Буде утеплено стіни і фундамент нового корпусу. Ми сподіваємось, що за літній період ці роботи будуть зроблені. Також, зміна даху старого корпусу».

Програма з термомодернізації закладу розрахована на 2 роки. Вартість проекту близько 15 мільйонів гривень. На цей рік передбачено 7 мільйонів. Кошти будуть виділені з міського бюджету, повідомив заступник директора управління капітального будівництва Олександр Макаров.

Олександр Макаров, заступник начальника управління капітального будівництва ЧМР: «В даний проект включаються роботи по новому корпусу і частково по старому. А саме, по новому корпусу – це облаштування цоколю, утеплення фасадів, утеплення покрівлі; по старому корпусу – повна заміна даху на металочерепицю з утепленням, в зв’язку з тим, що покрівля знаходиться в занедбаному стані, дуже багато протікань. Крім того, в старому корпусі буде проведена реконструкція системи водовідведення, а також замінені всі двері на сучасні металопластикові».


Під час підготовки до нового навчального року відремонтують шкільні кабінети. Також планують покращити зони комфорту у рекреаціях, поставити там додаткові диванчики для відпочинку. Крім цього, директор школи сподівається реалізувати ще один проект.

Ольга Шелест, директор чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «Я дуже радію тому, що ми виграли проект «Бюджет участі». І знову ж таки, в літній період мають і початись, і завершитись роботи по створенню паркової зони відпочинку перед школою, яка буде доступна абсолютно всім громадянам Чернігова. Звичайно і школа буде дещо інакше виглядати».

Найближчим часом у системі Prozorro будуть оголошені торги щодо проведення робіт з облаштування прилеглої до школи території та її ландшафтної реконструкції. Усі роботи планують завершити до 1 вересня.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, Ольга Шелест, утеплення, термомодернізація, ремонт, «Новий Чернігів»

Добавить в: