Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігівському молодіжному театрі готуються до прем’єри - комедії «Залишитися з носом» (відео)
УБП


Home net

У Чернігівському молодіжному театрі готуються до прем’єри - комедії «Залишитися з носом» (відео)

У Чернігівському молодіжному театрі готуються до десятої у цьому сезоні прем’єри - комедії «Залишитися з носом» у постановці режисера Євгенія Сидоренка. Виставу покажуть чотири рази у травні та один раз у червні. На допрем’єрному показі побувала наша знімальна група, подробиці дивіться далі у сюжеті.У холі чернігівського молодіжного театру готуються до прем’єри комедії «Залишитися із носом». Облаштовують ще один майданчик, який буде задіяний у виставі.

Євгеній Сидоренко, режисер: «Перед виставою буде перформанс. тут буде фотозона, яка пов’язана з виставою нагорі. Але що саме – не скажу, бо це інтрига для глядача».

«Залишитися з носом» - це історія про кризу в стосунках. В основі вистави – п’єса російської драматурги ні Ольги Степнової. За сюжетом, чоловік та дружина - на межі розлучення, підозрюють один одного у зраді. Це призводить до виникнення комічних ситуацій.

«Це сучасна комедія, це сучасна тематика, той гумор – він присутній і реальному житті, він актуальний та ігровий».

Інна та Руслана: «Побачать себе, побачать побутову комедію без ніяких роздумів, навантажень. Дуже легко, гумор. У якому легко вони побачать себе. Бо це все відбувається у нашому житті постійно».


Руслана Остапко грає ображену дружину, яка запідозрила чоловіка у зраді.

Її партнерка по сцені Інна Атрощенко – злодійку.

«Я граю злодійку, крадійку яку спонукали до цього отаке наше життя як воно є. Коли немає грошей. Вона не хоче цього робити, але змушена».

На сцені присутній і персонаж, який не є героєм основної історії. Це - реквізитор, який то приносить необхідні речі, то вдає кота пари.

Ідею вистави Євген Сидоренко «виношував» рік. А репетирували – два тижні.

«Залишитися з носом» - десята прем’єра молодіжного театру у цьому сезоні. До його завершення у червні планують підготувати ще два проекти.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний театр, вистава, Євген Сидоренко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект