Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові відбувається Асамблея Європейського Бюро Міжнародної ради жінок (відео)У Чернігові відбувається Асамблея Європейського Бюро Міжнародної ради жінок (відео)

21 та 22 травня у Чернігові відбувається Асамблея європейського бюро міжнародної ради жінок. Перше засідання відкрили у Києві. В нашому ж місті учасниці заходу будуть обговорювати участь жінок у прийнятті рішень.Представниці Великобританії, Франції, Португалії, Іспанії, загалом 23 делегатки з країн Європи, а також Кореї, Марокко, Ізраїлю, провели закрите засідання асамблеї. Паралельно представниці українських організацій зібралися на круглий стіл, аби обговорити виклики, що досі стоять перед жінками в сучасній Україні. Це, наприклад, підміна понять.

Ще один виклик, зображення жінок у засобах масової інформації.

Ця проблема актуальна перш за все для молодих жінок, які приходять в політику чи бізнес, і чий світогляд вже не сприймає застарілих стереотипів, які досі панують у суспільстві.

Візит лідерок жіночих рухів європейських країн приурочили до 20-річчя відродження національної ради жінок України.

Наразі національна рада жінок України лобіює зміни до законодавства. І тут вже є певні успіхи. Зараз розробляють механізми реалізації закону попередження домашнього насильства. Для впровадження політики рівних прав і можливостей, жінки України активно співпрацюють з європейськими колежанками.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рада жінок, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект