Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чигляєв презентував чернігівцям «Виставу після вистави» (відео)


Home net

Чигляєв презентував чернігівцям «Виставу після вистави» (відео)

20 травня у музично-драматичному театрі заслужений артист України, відомий актор Валерій Чігляєв, який віднедавна багато часу проводить саме в нашому місті, порадував чернігівців моновиставою під назвою «Вистава після вистави».Трагікомічна історія, яку Валерій вмістив майже в 2 години, присвячується в першу чергу його коханій дружині, нашій землячці Заріні Арчаковій.

Заріна каже, вперше, коли Валерій показав їй уривки з постановки, вони викликали бурю змішаних емоцій. Адже тут є все – переживання, щирі жарти, пристрасті, непорозуміння.


А глядач тут свій, душевний та вірний. Практично всі друзі Валерія. Люди з радістю відкинули всі справи і залюбки прийшли аби побачити сповідь головного пірата країни. Це звання він отримав знявшись у фільмі «Острів скарбів».

Друзі підготувалися та вирішили віддячити Валерію Чигляєву за запрошення. А тому підготували сюрприз, про який він ще до початку вистави навіть не здогадувався.

Актор не жаліючи своїх емоцій та голосу викладався проникливо та звісно у своїй манері. Жартівливо розповідав про закулісне життя творчих людей та що їм іноді доводиться пережити, граючи той чи інший образ. Публіка змогла побачити у його виконанні уривки з п’єс Вільяма Шекспіра – «Отелло», «Макбет», «Гамлет», «Приборкання норовливої», «Сон літньої ночі» та інші.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валерій Чигляєв, вистава, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект