Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У червні вартість газу зросте на 38 копійок (відео)
УБП


Home net

У червні вартість газу зросте на 38 копійок (відео)

У травні ціна газу для мешканців Чернігівщини знизиться на 24 копійки. Про це на прес-конференції повідомив директор товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.Іван Луста, директор ТОВ «Чернігівгаз Збут»: «Для чернігівчан всієї області ціна єдина. Тобто вона буде складати 8309,33 гривень за тисячу метрів кубічних. Тобто, якщо по простому, 8,31 гривня за куб».

Натомість уже в червні вартість послуги з газопостачання зросте і становитиме 8689 гривень за тисячу кубометрів. Споживачам вже доведеться викласти за куб на 38 копійок більше. Підставою для таких змін стало запровадження нових тарифів на транспортування газу магістральними газопроводами для акціонерного товариства «Укртрансгаз», а також коливання оптової ціни «Нафтогазу».


Іван Луста, директор ТОВ «Чернігівгаз Збут»: «Нам надійшли додаткові угоди з НАК «Нафтогазу України». І вже виходячи з ціни природного газу НАКу, визначилась ціна для населення Чернігівської області».

В залежності від коливання оптової ціни газу від державного монопольного постачальника НАК «Нафтогаз України», з урахуванням його торговельної націнки, кінцева ціна для населення буде змінюватися щомісяця. Інші ж тарифні складові вартості послуги з газопостачання поки не змінилися.

За даними Асоціації газового ринку країни найдешевшим газ у травні буде для мешканців столиці, а найдорожчим для Миколаївської області. Для чернігівців встановлена ціна вважається середньою.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іван Луста, газ, тариф, ТОВ «Чернігівгаз Збут», «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект