Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Таємниця»: у Чернігові відбулася прем’єра фільму про жінок Михайла Коцюбинського (відео)

«Таємниця»: у Чернігові відбулася прем’єра фільму про жінок Михайла Коцюбинського (відео)

У Чернігові відбулася прем’єра фільму «Таємниця». В основі його сюжету - історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної, заради якої письменник думав розлучитися з дружиною, втім, так цього і не зробив. Олександра Аплаксіна до кінця життя залишалась самотньою. Режисер фільму «Таємниця» - Євгеній Сидоренко, автор ідеї та виконавець ролі Коцюбинського – Микола Бичук. Перший показ був закритим, люди приходили за запрошеннями. Стрічка знята на основі реальних подій за п’єсою «Беатріче Коцюбинського» Анатолія Покришня. Після написання драматург показав текст режисеру Євгенові Сидоренку, після чого і почалася робота над картиною.На показі серед глядачів були актори, які грали у стрічці, та знімальна група. Дивився фільм і правнук Михайла Коцюбинського Ігор.

«Родичам не хочеться, щоб копирсалися у брудній білизні але вийшло на такому рівні, скажем так достойно.»


Юліана: «Для мене було відкриттям що не лише дружина була музою, а були й інші жінки у його житті.»

Інна: «Від першого кадру до останнього суцільне відкриття. Наче ніби й знаєш про письменників, але раптом відкриваєш щось нове письменників яких читав з дитинства.»

Фільм «Таємниця» наш канал покаже у суботу о 20:00 та у неділю о 14:05.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фільм «Таємниця», Коцюбинський, кохання, жінки, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект