Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські гармати відреставрують (відео)


Нормовен

Чернігівські гармати відреставрують (відео)

Гранітні основи, на яких стоять гармати з бастіонів чернігівської фортеці, на території Валу відремонтують. Відповідне рішення погодили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

На це з бюджету витратять понад 25 тисяч гривень.12 чавунних гармат з бастіонів чернігівської фортеці з лафетами на території національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» передані в оперативне управління Управління культури та туризму Чернігівської міської ради у серпні 2018 року.

Також цього року ремонтуватимуть і пам’ятний історичний знак на перехресті Івана Мазепи та проспекту Перемоги. На реставрацію танку та його п’єдесталу витратять понад 35 тисяч гривень. Поточний ремонт проводитимуть у рамках міської цільової програми з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини міста. Відповідно до неї планується також встановлення системи відеоспостереження у місцях знаходження пам’яток культурної спадщини, виготовлення охоронних дошок.

Так, незабаром будуть встановлені 2 камери на Болдиній горі та 5 на бульварі по проспекту Миру біля Катерининської церкви. Орієнтовний обсяг фінансування цієї програми на 3 роки складає майже 1,5 мільйони гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пам’ятки архітектури, гармати, танк, камери відеоспостереження, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект