чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відкриття пляжного сезону заплановано на 1 червня (відео)Відкриття пляжного сезону заплановано на 1 червня (відео)

Тож роботи з укріплення берегової лінії мають закінчити вже 25-26 травня.Приведуть до старту сезону очищення та відновлення інфраструктурних об’єктів пляжу.

«Це все промити. Далі, під ноги вирізати чи зробити щити, щоб можна було переодягатися та перевзуватися не на піску», - каже Чернігівській міський голова Владислав Атрошенко.

Міський голова наголосив, все, що відбувається на пляжі, має бути націлене на комфортне перебування тут чернігівців – місця для купання, санвузли, роздягальні, камери схову.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Люди повинні комфортно мати можливість отримати послуги – туалет, роздягальня, камери схову. А також, оця вся інфраструктура не повинна людей видавлювати з цього пляжу. Тобто пляж робився для людей».

Тож проведення там гучних заходів, які зважатимуть відпочинку, неприйнятне.

На нараді очільник міста після спілкування з матерями загиблих в АТО, дав доручення підлеглим. Серед яких догляд за алеєю дубків, висаджених на честь полеглих героїв у Березовому гаю, облаштування доріжок на кладовищі у секторі загиблих в АТО. Та допомога у вирішенні питань пов’язаних з програмою відшкодування коштів з міського бюджету за встановлення пам’ятників на могилах героїв.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пляж, Золотий берег, відпочинок, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект