чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові комунальним боржникам оголосили війну (відео)У Чернігові комунальним боржникам оголосили війну (відео)

Боржникам, які мають можливість, але, жартуючи, не платять за спожиті житлово-комунальні послуги, скоро буде не до жартів. Крім того, що вони стануть відомими особами у Чернігові, на них очікують інші, не дуже приємні моменти. Такі перспективи озвучили на ранковій нараді у міського голови.Ситуація дійсно критична. Тому що 72% свідомих чернігівців, які розуміють, що за все, чим користуєшся, потрібно платити, стали заручниками решти. А місто взагалі може стикнутися восени із серйозними викликами.

Так, на «Чернігівводоканалі» заборгованість зросла до 30 мільйонів гривень.

Як повідомив у своєму звіті начальник 10-го ЖЕКу Ігор Лущай, 2,5 місяці складає заборгованість населення за надані послуги. Це критично для його колективу, який розраховує на своєчасну зарплату і хоче зберегти кадровий потенціал та провести поточний ремонт житлового фонду.

На інших підприємствах ситуація не краща. Окремі з них, такі як Чернігівська ТЕЦ та Облтеплокомуненерго теж готові до активної роботи з боржниками. Бо ситуація з вартістю блакитного палива досить не передбачувана, а зима не за горами. Без передплати теплогенеруючі компанії газу не отримають.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»:
«Вчора ми отримали додаткові угоди по ціні природного газу на травень. З урахуванням транспортування це близько 8100 гривень за 1000 м куб. З 1 червня – 8500. Тобто вартість буде така динамічна. Що це дає? Це дає право НКРЕКП не переглядати зовсім нічого. Ми понесли втрати. Ці втрати не компенсовані. Це близько 30 мільйонів гривень».

А це прямі збитки підприємства, які виникли через різницю вартості послуг та тарифів. Їх має хтось компенсувати.

Чернігівський міський голова дав доручення підготувати відповідне звернення до Кабінету Міністрів України. Не політичне, а суто економічне. Де викласти цю математику та перспективи, які очікують місто вразі погіршення ситуації з оплатою послуг.

При цьому під час ранкової наради знову ж таки комунальників закликали відповідально ставитися до своєї роботи. Пройшлися по відео презентації виявлених «Муніципальною вартою» порушень правил благоустрою і зробили акценти на терміновому їх усуненні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: борги, комунальні послуги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект