чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Красній площі замінять усі комунікації (відео)На Красній площі замінять усі комунікації (відео)

Усі комунікації, які знаходяться під Красною площею, будуть замінені. Саме так комплексно підходять до реконструкції центру Чернігова у міській раді.Тут пролягають мережі «Чернігівводоканалу». Як акцентував його керівник, вони вже відпрацювали 2 терміни і знаходяться у критичному стані.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Ми проаналізували скільки поривів було в цьому районі, особливо на вулиці Магістратській, тобто біля мерії, тільки в минулому році було 3 пориви. Навіть чавун 60-го року, який тоді закладався, він вже повністю зношений. Також в трубах можна побачити великий шар осаду заліза».

Заміна комунікацій у центрі міста дозволить зменшити кількість аварійних ситуацій, а також забезпечить довговічність оновленого покриття Красної площі. Бо мета зробити не тільки красиво, якісно, а ще й довговічно. На цьому акцентував мер на засіданні архітектурно-містобудівної ради.

При цьому всі роботи погоджені з управлінням туризму та охорони культурної спадщини області.

Усі комунікації під покриттям на площі будуть новими. Але питання їх оновлення на решті території Чернігова залишається відкритим.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Всі комунікації в місті робилися в 60-70-хх роках. В основному водопровід – це сталь, якщо брати каналізацію – це залізобетон. Якщо вони закладались в 60-70-хх роках, то по строкам експлуатації ці комунікації відпрацювали 2 терміни, пішов вже 3-й термін».

На Красній площі після її ремонту вже нічого копати не доведеться. Роботи з її відновлення тривають.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Красна площа, комунікації, реконструкція, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект