чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові банк виставив на вулицю родину (відео)У Чернігові банк виставив на вулицю родину (відео)

До телеканалу «Новий Чернігів» звернулася за інформаційною підтримкою Наталія Яковлєва. Її 2 роки тому разом з дочкою-інвалідом з дитинства та малолітнім онуком практично виставили на вулицю з власної квартири, розповідає жінка.Наталія Яковлєва, постраждала: «В 2008 году для операции дочери мне пришлось обратится в Ощадбанк за деньгами, которые нужны были на дорогостоящую операцию. 2 года я оплачивала».

На щастя, операція пройшла успішно. Але сталося так, що невдовзі у Наталії виявили онкозахворювання. Вона потребувала коштовного лікування. Жінка звернулася до банку, аби їй надали фінансові канікули, передбачені договором. Але їй відмовили.

Наталія Яковлєва, постраждала: «Вот с этих пор, когда я лежала в больнице, лечилась, начались эти тяжбы. Потому что банкир не предупредил меня ни о чем. Начали подавать в суд. Присылали мне угрозы, требования о выселении. Но, то, что нервы трепали это одно, потом еще включались финансовые механизмы – это пени всякие, штрафы. То есть фактически поставили меня на счетчик и загнали в финансовую яму».

В той час у Наталії вже з’явився онук. А металічна конструкція, яку вживили в хребет дочці Юлії, розвалилась. Дівчина потребувала повторних операції. При цьому, на це ніхто не зважив, каже Наталія. Її квартиру виставили на електронні торги і продали. На той час там було 2 господарі – вона та її дочка інвалід.

Боржник і учасник проваджень, за всіма документами, лише Наталя. Її дочку просто викинули з власного житла. Хоча вона не була стороною угоди, розповідає Едуард Сілков, який надає правову допомогу родині, яка вже 10 років намагається добитися справедливості.

Едуард Сілков, правозахисник сім’ї Яковлєвих: «Було продано спільне майно двох власників по виконавчому провадженню однієї людини – Наталії Петровни. І вийшло так, що власник ½ квартири спільного майна не отримала ніякої компенсації за своє майно, не мала ніяких прав оскаржувати дії виконавця, бо вона не була стороною виконавчого провадження. Вона втратила єдиного житла. Вона своє майно не віддавала. Тобто тут вийшли конкретні порушення прав».

Чергове засідання відбудеться у Чернігівському Апеляційному суді. Цього разу Наталія чекає, що права дочки на власні квадратні метри будуть поновлені, бо дівчина знову має великі проблеми зі здоров’ям.

Наталія Яковлєва, постраждала: «Я очень надеюсь, что сегодняшние судьи все-таки примут решение по закону, не переступят и восторжествует справедливость».

Після тривалого розгляду цієї справи, суд вислухав усі сторони справи, переглянув і перевірив усі додані документи. Та після обговорення у нарадчій кімнаті виніс наступне рішення.

Олена Онищенко, суддя Чернігівського Апеляційного суду: «Апеляційний суд постановив. Апеляційну скаргу Яковлєвої Юлії Геннадіївни задовольнити частково. Рішення Деснянського районного суду міста Чернігова від 13 грудня 2018 року скасувати. У задоволенні позивних вимог Яковлєвої Юлії Геннадіївни до державного підприємства «СЕТАМ», центрального відділу Державної виконавчої служби міста Чернігова, територіального управління юстиції в Чернігівській області про визнання недійсним електронних торгів, протоколу проведення прилюдних торгів та акту про проведення електронних торгів відмовити. Суд задовольнив апеляційну скаргу частково, оскільки до участі у справі не були залучені всі особи інтереси яких зачіпаються по даній справі».

Справу не завершено. До розгляду будуть залучені представники банку. Знову відкрились нові обставини, каже Наталя. Маленька жінка не здається. Щиро вірить у справедливість, шукає правди і захисту для своєї родини – доньки-інваліда з дитинства і маленького онука

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, Ощадбанк, квартира, Наталія Яковлєва, електронні торги, кредит, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект