чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як на Чернігівщині формують позитивний імідж родини? (відео)Як на Чернігівщині формують позитивний імідж родини? (відео)

15 травня міжнародна спільнота відзначає День сім’ї.

Напередодні свята у чернігівському молодіжному центрі відбулося засідання за круглим столом з приводу позитивного іміджу родин та їхньої соціальної підтримки.Алла Кот, директорка Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: «Спеціалісти центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді працюють з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах і які потребують підтримки. Ви знаєте, треба все-таки привертати увагу на позитивні сім’ї, на багатодітні сім’ї. Можна якраз поділилися, розповісти про виховання дітей в таких родинах, розповісти про захоплення, про своє хобі».

Однією з таких є молода родина Тимофеєвих. Разом із чоловіком пані Оксана виховує 4 власних дітей і вже більше року прийомного сина.

Оксана Тимофеєва, багатодітна мати: «В мене всі хлопчики. Дімі, нашому прийомному сину, 5 рочків. В нього ще є 4 сестрички, які, на жаль, зараз перебувають вже 9-й рік в інтернаті. Вони, на жаль, без сім’ї. Тому ми хочемо цю сім’ю з’єднати».

Жінка каже, за допомогою соціальних служб їм вдалося оформити всі необхідні документи і вже найближчим часом вони зможуть створити будинок сімейного типу.

Оксана Тимофеєва, багатодітна мати: «Дітям потрібна родина. Мій чоловік мене в цьому підтримує, за що я дуже щаслива і кохаю його ще більше. Взагалі, це була мрія ще моєї юності. Я завжди хотіла дітей. Мати тих, яким потрібна допомога і моя любов. Я завжди хотіла мати багато дітей. І моя бабуся, і мати – вони багатодітні. В мене багатодітний рід».

Поряд із щастям, сім’я – це серйозна моральна та фінансова відповідальність. Наразі державна політика спрямована на посилення соціального захисту дітей та підтримки родин. Адже від їх благополуччя залежить прогрес та процвітання держави.

Станом на 1 квітня на Чернігівщині функціонує 199 прийомних сімей і 29 дитячих будинків сімейного типу. Впродовж першого кварталу нинішнього року в області створено 12 прийомних сімей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: родина, День сім’ї, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект