чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 80 спортсменів змагалися сьогодні у стрільбі з пневматичної гвинтівки по мішенях (відео)80 спортсменів змагалися сьогодні у стрільбі з пневматичної гвинтівки по мішенях (відео)

80 спортсменів змагалися сьогодні у стрільбі з гвинтівки по нерухомих і рухомих мішенях. У Чернігові проходять всеукраїнські змагання зі стрільби «Поліське полювання – Золота куля». У суботу та неділю спортсмени стріляли з пневматичних пістолетів. Змагалися за особисту та командну першість. Усього на змагання приїхало більше 150 учасників із 10 областей України та Києва.80 спортсменів змагалися сьогодні у стрільбі з пневматичної гвинтівки по мішенях

16-річна Ліза Конончук готується стріляти з гвинтівки. Вона – одна з півтори сотні спортсменів, які приїхали на змагання. Кульовою стрільбою дівчина займається 8 років, зараз вона – майстер спорту України. Каже: на стрільбу її привів батько.

«Тренер із татом дружили, мене тато туди привів, мені сподобалось. У мене тато в АТО був, колись – міліціонером, мама – військова. Постійно мене хвалять всюди».

Андрій Шейкін, старший тренер команди з Києва: «Так, вона готується, у неї дуже хороші шанси. Ми придивляємося до найближчого резерву до збірної команди міста Києва. До змагань, які відбудуться у червні, буде чемпіонат України серед спортсменів 99-го року і молодше».

Учасники мають півтори години, аби відстріляти 60 набоїв. Судді змагань підраховують очки кожного учасника і визначають, хто пройде у фінал. Ліза Конончук чекає на результат і ділиться враженнями.

«Не знаю, щось таке, якось не дуже. Дуже погано простріляла. Можна було б і краще».

Петро Татаренко, директор обласного стрілецько-спортивного клубу: «8 кращих спортсменів виходять у фінал і стріляють там з обмеженим часом на постріл з підведенням підсумків, з вибуванням після серій учасника, який зайняв останнє місце».

Закінчаться змагання «Поліське полювання – Золота куля» у вівторок.

«У нас буде мікс - дівчина + юнак із гвинтівки і закінчують з малокаліберної зброї на 50 метрів по рухомій мішені. Ці змагання є ключовими, одним із етапів відбору кращих спортсменів у збірну команду України по рухомій мішені, який буде проводитися у липні цього року, на Чемпіонат Європи».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стрільба, змагання, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект